Rejestrujemy znaki towarowe

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Miasta

Mapa Polski

Cenimy polskich przedsiębiorców. Wiemy że prowadzenie własnej firmy to ogromna satysfakcja i swoboda w podejmowaniu decyzji. Niezależnie od tego w jakim mieście aktualnie prowadzisz swoją działalność, chcemy wesprzeć Cię w drodze do sukcesu. Możemy zrobić to skutecznie, oferując nowoczesne narzędzia gwarantujące bezpieczny rozwój Twojego biznesu. Zastrzeżenie znaku towarowego to zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki i możliwość wykorzystania symbolu R na produktach i reklamach.

Ostatnia dekada jest bardzo korzystna dla polskiej gospodarki. Wierzymy, że nasze firmy mają ogromny potencjał i są w stanie skutecznie konkurować z globalnymi potentatami. Zapewnienie sobie ochrony znaku towarowego to szansa na dobry start i wywalczenie swojego miejsca na rynku. Prowadząc działalność w Twoim regionie możesz nie zdawać sobie sprawy z istnienia w kraju innych podmiotów mających podobny pomysł na biznes. Dzięki rejestracji nazwy, nowe firmy uniknął sytuacji, w której inny przedsiębiorca będzie mógł zmusić je do natychmiastowego rebrandingu. W wypadku naruszeń, opatentowanie nazwy pozwala łatwiej uporać się z nieuczciwą konkurencją. Narzędzia, którymi dysponujesz budują siłę Twojej firmy. To ważne w kontekście kreowania pozytywnego wizerunku i zdobycia rozpoznawalności w Twoim regionie. Proces pozytywnych zmian może zacząć się od prostego pytania jak zastrzec nazwę.

W dzisiejszych czasach walka o klienta zaczyna się w Internecie. Rejestracja nazwy i logo zabezpieczy Twoją markę. Dzięki prawu ochronnemu znaku towarowego usuniesz naruszające Twoje prawa reklamy internetowe, oraz będziesz w stanie zapewnić bezpieczeństwo swojej domenie. Siłą napędową polskiej gospodarki pozostaje eksport. Jeżeli myślisz o prowadzeniu firmy działającej na wielu rynkach, powinieneś zastanowić się nad zastrzeżeniem znaku towarowego w Unii Europejskiej. Posiadając zastrzeżoną nazwę handlową w UE zyskasz ochronę w każdym państwie wspólnoty, która potrwa dziesięć lat. Będziesz mógł swobodnie ją przedłużyć.

Cieszymy się, że Polacy stają się coraz bardziej przedsiębiorczym narodem. Wprowadzanie innowacji może wpłynąć pozytywnie na rozwój Twojego biznesu. Ochrona własności przemysłowej firmy może być dofinansowana przez PARP. To dobry sposób na optymalizację kosztów i kreację silnej, chronionej marki. Uzyskane z tego tytułu środki będziesz mógł przeznaczyć na przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych do opatentowania znaku towarowego, usługi doradcze związane z rejestracją nazwy produktowej czy analizy marketingowe dotyczące twojej marki.

Skorzystaj z większych możliwości marketingowych wynikających z rejestracji znaku towarowego. Spraw, żeby wszystkie zaznaczone na mapie punkty poznały Twoją markę i utożsamiały Twoje logo z najwyższą jakością. Wybierz miasto i zapoznaj się z naszą ofertą.