Rejestrujemy znaki towarowe Kielce

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to większa niezależność i szansa na wyższe zarobki. Żeby w pełni wykorzystać potencjał gospodarczy Kielc systematycznie analizujesz sytuację na rynku i szukasz narzędzi, które mogą usprawnić działanie Twojego biznesu. Nazwa i logo firmy to wizytówka i komunikat o tym, jakie wartości niesiesz ludziom. Zabezpiecz je dzięki rejestracji znaku towarowego. Zależy Ci na rozwoju i wzmocnieniu wizerunku firmy? Ochrona znaku towarowego może być rozwiązaniem dla Ciebie. Dla województwa świętokrzyskiego ważna jest innowacyjność i współpraca. Zastrzeżenie znaków towarowych pomoże Ci stać się marką rozpoznawalną w regionie. Zapytaj o związaną ze znakiem towarowym cenę rejestracji. Sprawdź jakie udogodnienia są z nim związane.

Jeżeli masz w planach założenie firmy musisz wiedzieć, że rejestracja nazwy i logo będzie mieć wpływ na bezpieczny rozwój Twojej marki. Jeżeli wywalczyłeś już swoje miejsce na rynku zapewne zauważyłeś, że nieuczciwe działania konkurencji mogą dotknąć każdego. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed wezwaniami do zmiany nazwy Twojego biznesu. Pozwala również walczyć z próbami kradzieży Twoich pomysłów. Prawo ochronne nazwy towarowej to szansa na odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających prawo. Skorzystaj z wiedzy innych, zapytaj jak zastrzec nazwę i usunąć nieuczciwe reklamy internetowe.

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem świętokrzyskim, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas postępowania przed UPRP to 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Kielce to miejsce z dobrą charakterystyką biznesową, która będzie pasować firmie o zasięgu międzynarodowym. Pomyśl wtedy o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE zabezpieczy ją we wszystkich 28 państwach wspólnoty. Procedura w EUIPO trwa średnio 6 miesięcy. Może zostać przyspieszona jeśli wybierzesz specjalny tryb fast track. Ochrona zarejestrowanego znaku towarowego trwa przez dziesięć lat. Po upływie tego czasu będziesz mógł ją przedłużyć.

Znak towarowy jest pełni funkcję reklamową. Zastrzegając go, możesz zdecydować się na fantazyjną formę taką jak dźwięk czy kolor. Najczęściej jednak rejestrowane są znaki słowne i słowno-graficzne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce daje Ci możliwość używania symbolu R (®) na produktach. Na prawie do znaku możesz również zarobić. Udzielać licencji, zastawić lub sprzedać. Klienci często pytają nas ile kosztuje ochrona znaku. Nie da się odpowiedzieć na to pytanie bez dokładnej analizy sprawy. Opłaty urzędowe są jednak zależne od ilości klas i sposobu zgłoszenia wniosku. Nie wiesz jak opatentować znak towarowy w Kielcach? – skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego. Bezpłatnie sprawdzimy czy Twój znak przejdzie rejestrację i przedstawimy dokładny koszt związany z procedurą.