Rejestrujemy znaki towarowe Zielona Góra

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to realizacja marzeń i duża odpowiedzialność. Żeby w pełni wykorzystać rosnący potencjał gospodarczy zachodniej Polski stale szukasz odpowiednich narzędzi biznesowych. Nazwa i logo twojej firmy decyduje o pierwszym wrażeniu klienta. Zabezpiecz swoją markę poprzez ochronę znaku towarowego. Zależy Ci na bezpieczeństwie i dobrych wynikach twojej firmy? Ochrona znaku towarowego może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zielona Góra wciąż się rozwija. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci budować silną pozycję w Twoim mieście i kraju. Zapytaj o związane ze znakiem towarowym korzyści. Przekonaj się że rejestracja nazwy towarowej tanio kosztuje.

Jeżeli zakładasz swoją firmę wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo umożliwi bezpieczny rozwój Twojej marce. Jeżeli prowadzisz już swoją działalność wiesz, że czasem konkurencja potrafi skopiować nowatorskie rozwiązania. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed utratą nazwy Twojego biznesu. Pozwala również walczyć z towarami plagiatującymi Twoje prdukty. Prawo ochronne znaku towarowego da Ci narzędzia do walki z nieuczciwą konkurencją. Możesz wtedy wystosować roszczenie o zapłatę odszkodowania lub wycofanie z obrotu towarów naruszających prawo. Zapewnij swojej marce bezpieczeństwo w internecie. Dowiedz się jak zastrzec nazwę i usunąć nieuczciwe reklamy internetowe.

Jeżeli Twoje plany są związane z Zieloną Górą, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Na pozytywną decyzję o rejestracji oznaczenia poczekasz 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że ochrona znaku towarowego trwa już od daty zgłoszenia. Województwo lubuskie może być doskonałym miejscem do prowadzenia firmy o międzynarodowych aspiracjach. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę w każdym kraju wspólnoty. Procedura rejestracji trwa średnio 6 miesięcy. Możesz przyspieszyć ją, korzystając ze specjalnego trybu fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat, możesz przedłużać ją dowolną ilość razy.

Każdy znak towarowy musi odróżniać firmy i usługi. Jego forma zależy jednak od Twojego wyboru. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej zastrzega się znaki słowno-graficzne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce powoduje, że stajesz się prawdziwym właścicielem swojej marki. Kampanie reklamowe z użyciem symbolu R (®) na produktach zwiększą Twoją rozpoznawalność. Dla kontrahentów staniesz się jeszcze bardziej wiarygodnym partnerem. Prawo ochronne do znaku możesz wykorzystać jako przedmiot zastawu. Jeżeli uznasz, że firma dobrze się rozwija, będziesz mógł licencjonować swoje oznaczenie. Jeżeli jesteś ciekawy ile kosztuje ochrona znaku, odpowiemy Ci na to pytanie po dokładnej analizie Twojej sprawy. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest zawsze dostosowywana do potrzeb klienta. Opłaty urzędowe są  jednak zależne od ilości klas, i sposobu zgłoszenia wniosku. Chcesz dowiedzieć się jak opatentować znak towarowy w Zielonej Górze? – skorzystaj z formularza kontaktowego. Bezpłatnie przeprowadzimy badanie znaku i odpowiemy na twoje pytania.