Rejestrujemy znaki towarowe Włocławek

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy jest wyzwaniem wymagającym dobrej strategii. Żeby w pełni wykorzystać siłę gospodarczą Włocławka analizujesz rynek i skuteczne rozwiązania biznesowe. Nazwa i logo firmy to Twoja identyfikacja. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Codziennie podejmujesz decyzję mające wpływ na wyniki Twojej firmy. Ochrona znaku towarowego może być jedną z nich. Dla województwa kujawsko-pomorskiego ważny jest  rozwój. Jako przedsiębiorca zdajesz sobie sprawę, że wiąże się on zarówno z podejmowaniem ryzyka jak i szukaniem bezpiecznych rozwiązań. Zastrzeżenie znaków towarowych pomoże Ci budować pozycję Twojej marki. Zapytaj o związaną ze  znakiem towarowym ochronę i odkryj jakie udogodnienia są z nią związane.

Jeżeli zakładasz firmę wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo będzie mieć wpływ na bezpieczeństwo twojej marki. Jeżeli masz już swoją działalność wiesz dobrze, że różnica między inspiracją a plagiatem nie jest dostrzegana przez konkurencję. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed wezwaniami  do zmiany nazwy Twojego biznesu. Kiedy, ktoś zacznie podrabiać Twoje produkty, zastrzeżenie nazwy towarowej pozwoli Ci ograniczyć takie praktyki. Prawo ochronne nazwy towarowej da Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających Twoje prawo. Będziesz bezpieczny również w Internecie. Zastrzeżenie nazwy handlowej umożliwi Ci usunięcie nieuczciwych reklam i zapewni ochronę Twojej domenie internetowej. Skorzystaj z doświadczenia innych, dowiedz się jak zastrzec nazwę

Ochrona znaku towarowego jest coraz częściej wybierana przez firmy w Polsce. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z Kujawami, zastrzeganiem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas postępowania liczony od wysłania zgłoszenia do otrzymania pozytywnej decyzji, to 6-8 miesięcy. Ochrona znaku towarowego w Polsce trwa jednak od daty zgłoszenia. Województwo kujawsko-pomorskie może być doskonałym miejscem do prowadzenia międzynarodowego biznesu. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę we wszystkich jej państwach. Procedura trwa średnio 6 miesięcy i możesz przyspieszyć ją korzystając z trybu fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Możesz przedłużać ją w nieskończoność.

Znak towarowy musi odróżniać Twoją firmę od konkurencji. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej zastrzega się jednak znaki słowne i słowno-graficzne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce daje Ci wyłączność na korzystanie z niego w Twojej branży. Będziesz mógł używać symbolu R (®) na produktach i w reklamach co zwiększy twoją rozpoznawalność. Dysponuj swoim prawem własności. Przekaż prawo ochronne do znaku w darowiźnie, sprzedaj je lub licencjonuj. Klienci pytają nas często: Ile kosztuje ochrona znaku? Koszt jest zależny od ilości klas, i sposobu zgłoszenia wniosku. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, najczęściej jednak związana z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka, jeśli policzymy ile korzyści niesie za sobą. Nie wiesz jak ochronić znak towarowy w stolicy Kujaw – skorzystaj z formularza kontaktowego. Bezpłatnie przeprowadzimy badanie znaku, przedstawimy dokładny koszt rejestracji i odpowiemy na twoje pytania.