Rejestrujemy znaki towarowe Warszawa

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie działalności gospodarczej to ciągłe dopracowywanie pomysłów i podejmowanie  wyzwań. Żeby w pełni wykorzystać potencjał ekonomiczny Warszawy, czerpiesz z niej inspiracje i szukasz skutecznych rozwiązań biznesowych. Nazwa i logo Twojej firmy to najlepsza wizytówka. Zabezpiecz je rejestrując znak towarowy. Decyzje mające wpływ na działanie Twojego biznesu musisz podejmować codziennie. Rejestracja nazwy i logo może być jedną z nich. Dla województwa mazowieckiego priorytetem jest dynamiczny rozwój. Jako właściciel firmy wiesz dobrze, że trzeba podejmować ryzyko i wybierać rozwiązania gwarantujące ochronę. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci budować siłę i rozpoznawalność Twojej firmy. Pozwoli Ci, też być o krok przed konkurencją. Związany z ochroną znaku towarowego koszt  jest niewielki. Sprawdź jakie udogodnienia niesie za sobą zastrzeżenie nazwy w Polsce.

Jeżeli planujesz dopiero wejść na rynek musisz wiedzieć że rejestracja nazwy firmy i logo da bezpieczeństwo rozwoju Twojej marce. Jeśli natomiast prowadzisz już firmę wiesz doskonale, że konkurencja często nie wie jaka jest różnica między plagiatem a inspiracją. Zastrzeżenie znaku towarowego w UPRP chroni przed sytuacją, w której niespodziewanie zostaniesz zmuszony do zmiany nazwy swojego biznesu. Kiedy, zauważysz, że ktoś podrabia Twoją markę, zastrzeżenie nazwy handlowej pozwoli Ci walczyć z takimi działaniami. Ochrona znaku towarowego da Ci narzędzia niezbędne do egzekwowania Twoich praw i pozwoli ubiegać się o odszkodowanie. Zastrzeżenie znaku towarowego pozwoli Ci usunąć nieuczciwe reklamy internetowe. Skorzystasz również z programów partnerskich dla właścicieli znaków oferowanych przez duże serwisy. Znak słowny zabezpieczy Twoją domenę internetową. Wykorzystaj doświadczenie innych, dowiedz się jak zastrzec nazwę.

Zastrzeżenie nazwy i logo jako znaków towarowych to najpopularniejsza forma ochrony własności przemysłowej firm. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem mazowieckim, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, średni czas postępowania, to 6-8 miesięcy. Co ważne, Twój znak będzie chroniony już od daty zgłoszenia. Warszawa może być wspaniałym centrum Twojego międzynarodowego biznesu. W takim wypadku pomyśl o rejestracji znaku w EU. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną w 28 państwach wspólnoty. Sama procedura trwa szybko, średnio 6 miesięcy. Możesz mieć wpływ na jej długość wybierając tryb fast track. Ochrona znaku towarowego w obu procedurach trwa 10 lat. Może być jednak przedłużana dowolną ilość razy.

Znak towarowy musi odróżniać produkty i przedsiębiorców. Możesz zdecydować się na różne jego formy. Najczęstszym wyborem są jednak oznaczenia słowne i słowno-graficzne. Rejestracja znaku towarowego w UE lub Polsce to wyłączność na używanie go w Twojej dziedzinie. Będziesz mógł umieścić symbol R (®) na produktach. Twoje kampanie reklamowe będą jeszcze bardziej profesjonalne co zwróci uwagę większej liczby klientów. Możesz zarabiać na swoim oznaczeniu. Swoje prawo własności możesz sprzedać, licencjonować lub zastawić. Internet pełen jest pytań: Ile kosztuje zastrzeżenie znaku? Każdy przypadek jest inny i wymaga dobrej analizy, jednak wysokość opłat zależy głównie od ilości klas, które przypiszesz do oznaczenia. Związany z zastrzeżeniem znaku koszt jest niewielki i niesie za sobą wiele korzyści. Nie wiesz jak zastrzec nazwę w Warszawie – skorzystaj z  formularza kontaktowego. Odpowiemy na Twoje pytania, zweryfikujemy znak i podamy dokładny koszt rejestracji.