Rejestrujemy znaki towarowe Wałbrzych

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to wolność realizacji celów i wygoda związana z elastycznym czasem pracy. Codziennie starasz się wykorzystać możliwości jakie daje Wałbrzych śledząc uważnie swoją branżę. Nazwa i logo firmy to Twoja renoma. Ochroń ją zastrzegając znak towarowy. Każdego dnia szukasz rozwiązań pasujących do Twojej działalności. Zastrzeżenie nazwy firmy może być jednym z nich. Dla województwa dolnośląskiego ważne jest tworzenie środowiska przyjaznego przedsiębiorcom. Jako jedne z nich wiesz, że czasem trzeba podejmować ryzyko. Warto robić to posiadając rozwiązania zapewniające wcześniej stabilność i bezpieczeństwo. Zastrzeżenie znaku towarowego podniesie prestiż Twojej firmy. Dzięki niej uzyskasz przewagę nad konkurencją i poprawisz swoje wyniki sprzedażowe. Związany z rejestracją znaku koszt jest niewielki, ponieważ Twoje oznaczenie będzie chronione przez długi okres czasu.

Zastanawiasz się nad założeniem firmy? Zastrzeżenie znaku towarowego może zabezpieczyć rozwój Twojej marki. Znasz już korzyści płynące z prowadzenia własnego biznesu? Wiesz pewnie dobrze, jak często można spotkać się z bezprawnymi działaniami konkurencji. Dzięki Rejestracji znaku towarowego w UPRP nie utracisz nazwy swojego biznesu. Usuniesz też z rynku towary, które godzą w twoje prawa. Prawo ochronne nazwy towarowej to także możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wydanie bezpodstawnie uzyskanych korzyści. Bezpieczeństwo firmy w internecie jest coraz ważniejsze. Zastrzeżenie nazwy pozwoli walczyć z nieuczciwymi reklamami i chronić Twoją domenę internetową. 

 

Rejestracja nazwy i logo to większe możliwości związane z rozwojem marki. Jeżeli Twoje plany są związane z Wałbrzychem, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, czas postępowania to najczęściej 6-8 miesięcy. Twój znak uzyska ochronę szybciej, dokładnie od daty zgłoszenia. Wałbrzych to dobre miejsce dla firmy operującej na całym kontynencie. Jeżeli rozważasz wejście na międzynarodowe rynki, pomyśl o rejestracji znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę w 28 państwach wspólnoty. Sama procedura trwa około 6 miesięcy, ale dla osób chcących skorzystać z szybszego rozwiązania, przewidziano tryb fast track. Zastrzeżone znaki towarowe są chronione 10 lat. Swoje prawo możesz przedłużyć dowolną ilość razy.

Firmy decydują się najczęściej na rejestrację oznaczenia słownego i słowno-graficznego. Rejestracja znaku towarowego w UE lub Polsce da Ci wyłączne prawo posługiwania się nim w Twojej branży. Dzięki rejestracji zwiększysz swoją renomę wśród kupujących. Z pewnością docenią oni popularne oznaczenie R, które będziesz mógł używać od momentu zakończenia procedury. Prawo ochronne do znaku można sprzedać, zastawić lub przekazać w darowiźnie. W Internecie pełno jest pytań: Ile kosztuje rejestracja logo?  Wysokość opłat urzędowych jest stała i uzależniona od klas towarowych. Każdy przypadek dokładnie analizujemy i proponujemy odpowiednią strategię działania. Ustalona w związku z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka, jeśli weźmiemy pod uwagę okres ochrony oznaczenia i ilość profitów wynikających z jego używania. Nie wiesz jak zastrzec nazwę w Wałbrzychu? - skontaktuj się z nami. Wypełnij  formularz i zapytaj o nurtujące Cię kwestie. Przeprowadzimy bezpłatne badanie znaku i przedstawimy pełne koszty związane z procesem rejestracji.