Rejestrujemy znaki towarowe Toruń

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to elastyczność i przekształcenie pasji w pracę. Żeby w pełni wykorzystać dobre możliwości gospodarcze Torunia, codziennie poświęcasz sporo uwagi na analizę rynku i dobieranie odpowiednich narzędzi ułatwiających pracę. Nazwa i logo firmy to wspaniała wizytówka. Zabezpiecz ją poprzez zastrzeżenie znaku towarowego. Szukasz narzędzi pomocnych w pozyskiwaniu klientów? Ochrona znaku towarowego może być rozwiązaniem dla Ciebie. Województwo kujawsko-pomorskie stawia na rozwój. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci stać się rozpoznawalnym w regionie. 

Jeżeli planujesz wprowadzenie nowej firmy na rynek, pamiętaj że zastrzeżenie nazwy i logo umożliwi jej spokojny rozwój. Jeżeli jesteś już doświadczonym przedsiębiorcą, wiesz że dobre pomysły są często bezprawnie kopiowane. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed kradzieżą nazwy Twojego biznesu. Pozwala ona również zablokować sprzedaż towarów wykorzystujących bezprawnie Twoje rozwiązania. Prawo ochronne znaku towarowego daje narzędzia do walki z nieuczciwą konkurencją. Możesz żądać zapłaty odszkodowania lub wydania bezpodstawnie uzyskanych korzyści. Zadbaj o bezpieczeństwo w Internecie. Blokuj nieuczciwe reklamy i korzystaj z programów partnerskich dla właścicieli znaków jakie oferują największe portale aukcyjne. 

Jeżeli Twoje plany są związane z Pomorzem lub Kujawami, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Proces rejestracji  od momentu zgłoszenia do uzyskania pozytywnej decyzji to średnio 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że znak jest chroniony już od daty zgłoszenia. Toruń może być odpowiednim do prowadzenia międzynarodowej firmy miejscem. Jeżeli chcesz działać w wielu krajach, pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje zabezpieczenie oznaczenia we wszystkich państwach wspólnoty. Procedura rejestracji trwa zwykle 6 miesięcy. Możesz ją przyspieszyć korzystając ze specjalnego trybu fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Po tym okresie bez problemu ją przedłużysz.

Każdy znak towarowy służy do odróżniania przedsiębiorców. Możesz zdecydować się na kolor, czy dźwięk. Najczęściej jednak firmy wybierają rejestrację znaków słownych i słowno-graficznych. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce powoduje, że masz wyłączne prawo do korzystania z niego w swojej branży. Symbol R (®) umieszczony na produktach jest bardzo pozytywnie odbierany przez klientów. Dzięki rejestracji użyjesz go również w swoich kampaniach reklamowych. Prawo ochronne do znaku może na siebie zarabiać. Jeżeli uznasz, że potrzebujesz zabezpieczenia, będziesz mógł użyć go jako przedmiot zabezpieczenia wierzytelności. Jeżeli nie wiesz ile kosztuje ochrona znaku, zajmiemy się Twoją sprawą. Opłaty urzędowe są stałe. Zależą one głównie od ilości klas, które będą opisywać Twoje oznaczenie. Chcesz zarejestrować znak towarowy w Toruniu ? – skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego. Bezpłatnie sprawdzimy możliwość rejestracji znaku i przedstawimy dokładny koszt zastrzeżenia.