Rejestrujemy znaki towarowe Szczecin

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to sztuka dokonywania wyborów i podejmowania wyzwań. Żeby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w Szczecinie codziennie analizujesz rynek i pracujesz nad swoim biznesem. Nazwa i logo firmy to coś więcej. Prawdziwa wizytówka i Twoja duma. Zabezpiecz ją zastrzegając znak towarowy. Codziennie szukasz rozwiązań biznesowych pasujących do Twojej działalności. Zastrzeżenie nazwy firmy może być jednym z nich. Dla województwa zachodniopomorskiego ważną kwestią jest rozwój i międzynarodowy poziom. Jako przedsiębiorca rozumiesz potrzebę podejmowania ryzyka oraz szukania rozwiązań bezpiecznych. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci trwale podnosić prestiż i rozpoznawalność firmy. Dzięki niemu będziesz krok przed konkurencją. Poznaj związany z rejestracją znaku koszt.

Zastanawiasz się nad założeniem firmy? Wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo będzie mieć wpływ na bezpieczeństwo twojej marki. Prowadzisz już swój biznes? Możesz paść ofiarą konkurencji, która wykorzysta Twój pomysł. Dzięki Rejestracji znaku towarowego w UPRP unikniesz sytuacji, w której zostaniesz zmuszony do zmiany nazwy swojego biznesu. Usuniesz również z rynku towary, które godzą w Twoje prawa. Prawo ochronne nazwy towarowej da Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub zaprzestanie naruszeń. Zabezpiecz swoją firmę w Internecie. Zastrzeżenie nazwy pozwoli usunąć nieuczciwe reklamy i chronić Twoją domenę internetową. 

Rejestracja nazwy i logo to spokojny rozwój firmy w Polsce. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem zachodniopomorskim, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej. W Polsce, średni czas postępowania od wysłania zgłoszenia do otrzymania pozytywnej decyzji, to 6-8 miesięcy. Twój znak jest chroniony szybciej, dokładnie od daty zgłoszenia. Szczecin może być siedzibą firmy o zasięgu międzynarodowym. Jeżeli bierzesz pod uwagę taką opcję pomyśl o rejestracji znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną w 28 państwach. Sama procedura trwa około 6 miesięcy i może być przyspieszona dzięki trybowi fast track. Zastrzeżone znaki towarowe w Polsce i UE są chronione 10 lat. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie prawo przedłużać.

Znak towarowy musi odróżniać firmy i produkty. Najczęściej rejestrowane są oznaczenia słowne i słowno-graficzne. Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce pozwoli Ci mieć wyłączność na używanie go w Twojej branży. Dzięki rejestracji zwiększysz jeszcze bardziej renomę swojej firmy. Prawo ochronne do znaku  można wykorzystać na wiele sposobów- sprzedać, licencjonować lub przekazać w darowiźnie. W Internecie pełno jest pytań: Ile kosztuje rejestracja logo?  Każdy przypadek jest inny i wymaga odpowiedniej strategii. Wysokość opłat urzędowych będzie zależeć głównie od ilości klas, które przypiszesz do znaku. Przewidziana w związku z zastrzeżeniem znaku cena jest mała, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie profity, które otrzymamy w zamian. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę w Szczecinie – skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji znaku i odpowiemy na twoje pytania.