Rejestrujemy znaki towarowe Sosnowiec

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to duża niezależność i spora ilość obowiązków. Żeby w pełni wykorzystać potencjał Sosnowca stale szukasz odpowiednich narzędzi biznesowych i optymalizujesz swoją pracę. Nazwa i logo twojej firmy to elementy ważne dla pierwszego wrażenia klienta. Zabezpiecz swoją markę poprzez ochronę znaku towarowego. Zależy Ci na bezpieczeństwie i większym zysku Twojej firmy? Ochrona znaku towarowego to rozwiązanie dla Ciebie. Województwo śląskie wciąż się rozwija. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci zaistnieć w Twoim mieście i regionie. Zapytaj o związane ze znakiem towarowym korzyści.  Przekonaj się że rejestracja nazwy towarowej tanio kosztuje.

Jeżeli planujesz otworzyć swoją firmę wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo umożliwi  jej bezpieczny rozwój. Jeżeli prowadzisz już swój biznes wiesz, że czasem konkurencja potrafi kopiować Twoje pomysły. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed nagłą utratą nazwy biznesu. Pozwala także walczyć z towarami plagiatującymi Twoje nowatorskie pomysły. Prawo ochronne znaku towarowego da Ci możliwość walki z nieuczciwą konkurencją. Możesz  zgłosić roszczenie o zapłatę odszkodowania lub wycofanie z obrotu towarów naruszających twoje prawo. Zapewnij swojej firmie zabezpieczenie w sieci. Dowiedz się jak zastrzec nazwę i usunąć nieuczciwe reklamy internetowe.

Jeżeli Twoje plany są związane ze Śląskiem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Decyzję o rejestracji oznaczenia otrzymasz po około 6-8 miesiącach. Pamiętaj jednak, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Województwo śląskie może być doskonałym miejscem do prowadzenia firmy o zasięgu kontynentalnym. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę w 28 krajach wspólnoty. Procedura rejestracji to średnio 6 miesięcy oczekiwania. Możesz przyspieszyć ten proces korzystając ze specjalnego trybu fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat, lecz  zawsze możesz przedłużyć ją o kolejne dziesięcioletnie okresy.

Forma znaku, który zgłosisz zależy od Twojego wyboru. Ważne aby oznaczenie było zdolne do odróżniania firmy lub produktu od innych. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej zastrzega się znaki słowno-graficzne i słowne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce powoduje, że stajesz się realnym właścicielem swojej marki. Możesz posługiwać się symbolem R (®) na produktach lub chwalić się nim w reklamach. Dzięki rejestracji, stajesz się też pewniejszym partnerem biznesowym. Prawo ochronne do znaku możesz wykorzystać jako zabezpieczenie finansowe. Pewnie jesteś ciekawy ile kosztuje ochrona znaku, damy Ci odpowiedź po dokładnej analizie Twojej sprawy. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest zawsze dostosowywana do rodzaju działalności klienta. Opłaty urzędowe są  jednak stałe i zależne od ilości klas zgłoszonych we wniosku. Chcesz dowiedzieć się jak zastrzec znak towarowy w Sosnowcu? – skorzystaj z formularza kontaktowego. Bezpłatnie przeprowadzimy badanie znaku, i przedstawimy dokładny koszt rejestracji.