Rejestrujemy znaki towarowe Sopot

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy wymaga poszukiwania rozwiązań, które okażą się pomocne w codziennej pracy. Sopot to miejsce sprzyjające rozwijaniu różnych form działalności gospodarczej. Żeby wykorzystać jego potencjał gospodarczy, codziennie dokonujesz przeglądu rynku. Nazwa i logo twojej firmy to kapitał, który powinieneś chronić. Zabezpiecz go zastrzegając znak towarowy. Codziennie musisz dokonać wielu wyborów mających wpływ na funkcjonowanie biznesu. Rejestracja nazwy firmy może być nowoczesnym rozwiązaniem, którego szukasz. Dla aglomeracji trójmiejskiej kluczowa jest współpraca i harmonijny rozwój. Jako przedsiębiorca zdajesz sobie sprawę z konieczności podejmowania ryzyka. O sile Twojego biznesu decydują jednak rozwiązania  stabilne i gwarantujące bezpieczeństwo. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci w spokojnym rozwijaniu Twojej marki. Warto mieć wpływ na rynkowe działania konkurencji. Zapytaj o związaną z rejestracją znaku cenę. Dowiedz się jakie udogodnienia są daje posiadanie chronionego znaku.

Zastrzeżenie nazwy i logo to dobra decyzja jeśli myślisz o założeniu swojej firmy. Jeżeli natomiast działasz już na rynku, wiesz doskonale, że ochrona Twoich produktów jest potrzebna także w późniejszym etapie funkcjonowania. Różnica między plagiatem a inspiracja wydaje się być często niedostrzegana przez konkurencję. Rejestracja znaku towarowego w UPRP zablokuje możliwość przejęcia nazwy Twojej firmy przez konkurencje. Będziesz miał również możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wydanie bezpodstawnie uzyskanych korzyści. Zastrzeżenie nazwy towarowej pozwala skutecznie przeciwdziałać nieuczciwym reklamom internetowym. Czasem do usunięcia takiej formy promocji wystarczy jedno kliknięcie. Skorzystaj z szansy na spokojny rozwój, dowiedz się jak zastrzec nazwę i chronić domenę internetową.

Rejestracja nazwy i logo to dobry wybór dla krajowego przedsiębiorcy. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem pomorskim, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, normalny czas trwania procedury, to 6-8 miesięcy. Twoje oznaczenie będzie jednak chronione od daty zgłoszenia. Trójmiasto jest świetnym miejscem dla firmy świadczącej swoje usługi na międzynarodowych rynkach. W takiej sytuacji warto pomyśleć o rejestracji znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną w każdym kraju wspólnoty. Decyzję o uzyskaniu prawa ochronnego możesz otrzymać średnio po 6 miesiącach. Procedura może potrwać szybciej jeśli wybierzesz tryb fast track. Zarejestrowane znaki towarowe są chronione 10 lat. Zarówno w UPRP jak i  w EUIPO po dziesięciu latach możesz przedłużyć prawo do znaku.

Znak towarowy musi mieć zdolność odróżniania firm i produktów. Możesz zgłosić do zastrzeżenia rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej rejestruje się jednak logo i nazwy firm. Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce czyni Cię prawdziwym właścicielem Twojej marki, przez co masz realny wpływ na swoją branżę. Dzięki oznaczeniu R (®)  reklamy Twoich produktów uzyskają nową jakość. Dla partnerów biznesowych rozwój jest świadectwem wiarygodności i zaufania. Prawo ochronne do znaku to także możliwości zarobkowe. W odpowiednim momencie możesz sprzedać swoje oznaczenie lub wykorzystać je jako przedmiot zabezpieczenia wierzytelności. Strony internetowe pełne są pytań: Ile kosztuje zastrzeżenie znaku w Sopocie?. Związany z rejestracją koszt podamy Ci po analizie Twojej sprawy. Musisz jednak wiedzieć, że opłaty urzędowe są stałe i zależne od ilości klas, które przypisane zostaną do Twojego znaku. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę – skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji Twojego znaku i odpowiemy na związane z tym tematem pytania.