Rejestrujemy znaki towarowe Rzeszów

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy jest przygodą i wyzwaniem. Rzeszów jest miejscem z potencjałem gospodarczym, dlatego dzień w dzień analizujesz rynek i usprawniasz działanie firmy. Nazwa i logo to Twoje dobro. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Codziennie szukasz skutecznych rozwiązań mających wpływ na wyniki Twojego biznesu. Rejestracja znaku towarowego może być jednym z nich. Dla województwa podkarpackiego priorytetem jest rozwój i współpraca z sąsiadującymi województwami. Jako przedsiębiorca zdajesz sobie sprawę, że musisz podejmować ryzyko. Warto szukać również bezpiecznych rozwiązań. Zastrzeżenie znaków towarowych pomoże Ci budować silną firmę. Wykorzystaj nasze doświadczenie i zapytaj co daje Ci ochrona znaku towarowego.

Zastrzeżenie nazwy i logo wpłynie na bezpieczeństwo nowo wprowadzonej marki. Jeżeli masz już swoją działalność wiesz dobrze, że różnica między inspiracją a plagiatem nie zawsze jest czytelna dla konkurencji. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed wezwaniami  do zmiany nazwy Twojego biznesu. Kiedy dostrzeżesz naruszenie swojego znaku, będziesz w stanie zmusić konkurenta do zaprzestania takich praktyk. Będziesz bezpieczny również w Internecie. Zastrzeżenie nazwy ułatwi Ci usunięcie nieuczciwych reklam i zapewni ochronę Twojej domenie internetowej.

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z Podkarpaciem, zastrzeganiem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Decyzję o rejestracji znaku otrzymasz za 6-8 miesięcy. Ochrona znaku towarowego w Polsce trwa jednak od daty zgłoszenia. Rzeszów może być dobrym miejscem do prowadzenia międzynarodowego biznesu. Pomyśl o  ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE chroni znak w 28 państwach. Procedura trwa średnio 6 miesięcy. Tryb fast track pozwala ją przyśpieszyć. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat, możesz ją jednak przedłużać.

Najczęściej zastrzega się znaki słowne i słowno-graficzne. Takie prawo daje Ci wyłączność na korzystanie ze znaków w Twojej branży. Klienci często pytają nas: Ile kosztuje ochrona znaku? Koszt jest zależny od ilości klas, i sposobu zgłoszenia wniosku. Rejestracja pozwoli Ci posługiwać się symbolem R (®) co zwiększy Twoją rozpoznawalność. Nie wiesz jak ochronić znak towarowy w Rzeszowie – skorzystaj z formularza kontaktowego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Bezpłatnie badamy znaki i przedstawiamy dokładny koszt rejestracji.