Rejestrujemy znaki towarowe Rybnik

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to szansa na podniesienie poziomu życia ale i wiele obowiązków. Żeby w pełni uwolnić potencjał gospodarczy Rybnika poszukujesz dobrych rozwiązań biznesowych pomocnych w twojej branży. Nazwa i logo j firmy to najlepsza wizytówka. Zabezpiecz je dzięki rejestracji znaku towarowego. Zależy Ci na spokojnym rozwoju, który da Ci upragnioną niezależność? Ochrona znaku towarowego może być rozwiązaniem dla Ciebie. Dla województwa śląskiego ważna jest dobra współpraca i rozwój. Zastrzeżenie znaków towarowych pomoże Ci zaistnieć w regionie i wśród większej liczby klientów. Zapytaj o związaną ze znakiem towarowym cenę rejestracji. Sprawdź również jakie udogodnienia są z nią związane.

Jeżeli planujesz mieć swoją firmę wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo będzie mieć wpływ na bezpieczeństwo twojej marki. Jeżeli prowadzisz już swoją działalność dostrzegasz, że rynek pełen jest nieuczciwych działań. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed wezwaniami  do zmiany nazwy Twojego biznesu. Pozwala również walczyć z podróbkami Twoich produktów. Prawo ochronne nazwy towarowej da Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających Twoje prawo. Będziesz bezpieczny również w Internecie. Skorzystaj z doświadczenia innych, dowiedz się jak zastrzec nazwę i usunąć nieuczciwe reklamy internetowe

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane ze Śląskiem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas postępowania, to 6-8 miesięcy. Pamiętaj, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Województwo śląskie może być doskonałym miejscem dla firmy o zasięgu międzynarodowym. Pomyśl wtedy o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE chroni ją we wszystkich  państwach wspólnoty. Procedura trwa średnio około 6 miesięcy. Może zostać przyspieszona jeśli wybierzesz specjalny tryb fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Możesz przedłużać ją wielokrotnie.

Słowny znak towarowy może chronić domenę internetową. Znak słowno-graficzny sprawdzi się jako gwarancja bezpieczeństwa dla logo. Forma znaku zależy tylko od Ciebie. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce daje Ci możliwość używania symbolu R (®) na produktach i w reklamach. Prawem do znaku będziesz mógł swobodnie dysponować. Przekazać w darowiźnie, lub sprzedać. Klienci zwykle pytają nas: Ile kosztuje ochrona znaku?  Nie da się odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, jednak opłaty urzędowe są zależne od ilości klas, i sposobu zgłoszenia wniosku. Każda sprawa jest inna, najczęściej jednak związana z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka. Nie wiesz jak ochronić znak towarowy w Rybniku? – skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego. Bezpłatnie sprawdzimy czy Twój znak przejdzie rejestrację i odpowiemy na Twoje pytania.