Rejestrujemy znaki towarowe Ruda Śląska

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to realizacja własnych marzeń i ciągłe badanie sytuacji na rynku. Żeby w pełni wykorzystać siłę gospodarczą Rudy Śląskiej starasz się wprowadzać innowacje mające wpływ na funkcjonowanie firmy. Nazwa i logo twojej firmy to warte inwestycji elementy. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Zależy Ci na budowaniu dobrego wizerunku? Ochrona znaku towarowego może być odpowiednim rozwiązaniem. Dla Górnego Śląska ważny jest systematyczny rozwój. Zastrzeżenie znaków towarowych pomoże Ci w bezpiecznym funkcjonowaniu Twojej marki. Spytaj o związaną ze znakiem towarowym cenę rejestracji. Odkryj jakie udogodnienia są z nim związane.

Jeżeli planujesz założyć swoją firmę wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo będzie mieć wpływ na ochronę marki. Jeżeli prowadzisz już swoją działalność dostrzegasz, że rynkowi rywale nie zawsze działają uczciwie. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed utratą nazwy Twojego biznesu. Pozwala też uporać się z podróbkami produktów. Prawo ochronne nazwy towarowej pozwoli Ci uzyskać odszkodowanie lub wycofać z obrotu naruszające Twoje dobro towary. Będziesz bezpieczny również w sieci. Skorzystaj z naszego doświadczenia, dowiedz się jak usunąć nieuczciwe reklamy internetowe.

 

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane ze Śląskiem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas postępowania, to 6-8 miesięcy. Wiedz jednak, że ochrona znaku towarowego trwa od daty zgłoszenia. Województwo śląskie może być doskonałym miejscem do prowadzenia międzynarodowego biznesu. W takim wypadku rozważ ochronę znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje bezpieczeństwo we wszystkich 28 państwach wspólnoty. Procedura jest szybka i trwa około 6 miesięcy. Może zostać dodatkowo przyśpieszona przez specjalny tryb fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Bez problemu ją przedłużysz.

 

Słowny znak towarowy musi odróżniać firmy i tworzone przez nie produkty. Doskonale nadaje się również do ochrony domeny internetowej. Możesz zdecydować się na inną formę znaku: rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Niezmiennie najpopularniejsze pozostają znaki słowno-graficzne. Ochrona oznaczenia towarowego w UE lub Polsce daje Ci możliwość umieszczenia symbolu R (®) na produktach. Dzięki temu wzmocnisz swój wizerunek u klientów i partnerów biznesowych. Prawem ochronnym do znaku towarowego możesz swobodnie zarządzać. Sprzedać, przekazać w  darowiźnie, lub licencjonować.

Klienci najczęściej pytają nas: Ile kosztuje ochrona znaku?  Jednoznaczna odpowiedź jest możliwa po dokładnej analizie sprawy. Musisz jednak wiedzieć, że opłaty urzędowe są stałe. Wpływ na cenę znaku mają klasy towarowo-usługowe, które służą do opisania Twojego oznaczenia. Najczęściej jednak związana z zastrzeżeniem cena jest niewielka, i dostosowana do potrzeb klienta. Nie wiesz jak zarejestrować znak towarowy w Rudzie Śląskiej? – skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji znaku, przedstawimy dokładny koszt rejestracji i odpowiemy na interesujące Cię pytania