Rejestrujemy znaki towarowe Radom

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. Potencjał gospodarczy Radomia można wyzwolić przez szukanie skutecznych rozwiązań biznesowych. Wizytówką twojej firmy jest oczywiście nazwa i logo. Zabezpiecz je zastrzegając znak towarowy. Dla województwa mazowieckiego kluczową kwestią jest rozwój. Jako przedsiębiorca wiesz dobrze, że składa się na niego podejmowanie ryzyka i szukanie rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo. Zastrzeżenie nazwy firmy może być jedną z kluczowych decyzji mających wpływ na działanie Twojego biznesu. Buduj wiarygodność i siłę marki w oparciu o zarejestrowany znak towarowy. Bądź o krok przed konkurencją i  zapytaj o związany z rejestracją znaku koszt.

Chcesz założyć swoją działalność, wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo będzie mieć duży wpływ na bezpieczeństwo marki. Jeżeli jesteś już właścicielem biznesu rozumiesz doskonale, że skala naruszeń prawa własności jest duża. Rejestracja znaku towarowego w UPRP pozwala uniknąć sytuacji, w której niespodziewanie zostaniesz zmuszony do zmiany nazwy swojego biznesu. Prawo ochronne nazwy towarowej da Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wystosowania roszczenia o wycofanie z obrotu towarów naruszających twoje prawo. Ochrona obejmuje również Internet. Dzięki zastrzeżeniu nazwy handlowej możesz usunąć nieuczciwe reklamy internetowe. Zadbasz również o swoją domenę.

Jedną z form ochrony własności przemysłowej firm w Polsce jest zastrzeżenie nazwy i logo. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem mazowieckim, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas trwania procedury, to 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że Twój znak będzie chroniony od daty zgłoszenia. Radom może być doskonałym miejscem do prowadzenia międzynarodowego biznesu. Rozważ więc rejestrację znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę w całej wspólnocie. Pozytywną decyzję otrzymasz po około 6 miesiącach. Jeżeli zależy Ci na szybszym załatwieniu sprawy skorzystaj z trybu fast track. Zastrzeżone znaki towarowe są chronione 10 lat. Możesz swobodnie przedłużać ten okres.

Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce pozwoli Ci mieć wyłączność na używanie go w Twojej branży. Nieważne czy zarejestrujesz znak słowny czy słowno-graficzny, będziesz miał prawo używania symbolu R (®) na produktach i w reklamach. Podnieś swoją rozpoznawalność i renomę. Dysponuj prawem do znaku, licencjonuj lub przekaż go w darowiźnie. Ile kosztuje zastrzeżenie znaku? Wysokość opłat zależy od sposobu w jaki zgłosisz znak i ilości klas, które do niego przypiszesz. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę w Radomiu – skorzystaj z formularza kontaktowego. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji znaku i odpowiemy na twoje pytania.