Rejestrujemy znaki towarowe Poznań

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to z pewnością przygoda, która gwarantuje satysfakcję i poczucie spełnienia. Żeby wykorzystać potencjał drzemiący w Poznaniu na bieżąco śledzisz branżę i dobierasz rozwiązania, które mogą pomóc Ci usprawnić działanie Twojego biznesu. Nazwa i logo firmy powinno przekazywać jaką wartość oferujesz rynkowi . Zabezpiecz je zastrzegając znak towarowy. Codziennie  musisz decydować o tym jakie środki mogą poprawić Twoje wyniki sprzedażowe lub zapewnić pozytywny wizerunek. Zastrzeżenie nazwy firmy może być takim wyborem. Dla województwa wielkopolskiego kluczową kwestią jest dynamiczny rozwój. Jako przedsiębiorca rozumiesz potrzebę podejmowania ryzyka. O pozycji Twojej marki decydują również narzędzia gwarantujące bezpieczeństwo. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci w budowie pozytywnego wizerunku firmy i powiększeniu grupy klientów. Pozwoli Ci również kontrolować to co dzieje się na co dzień w Twojej branży. Zapytaj o związany z rejestracją znaku koszt i odkryj jakie udogodnienia niesie za sobą zastrzeżenie nazwy w Polsce.

Jeżeli myślisz o założeniu firmy musisz wiedzieć, że oprócz pozyskania odpowiedniego źródła finansowania, powinieneś zapewnić sobie gwarancję spokojnego funkcjonowania biznesu. Zastrzeżenie nazwy i logo może pomóc stabilnie Ci się rozwijać. Jeżeli prowadzisz już swoją działalność zdajesz sobie sprawę jak łatwo można dziś stać się ofiarą działań nieuczciwych podmiotów, które mogą ukraść Twój innowacyjny pomysł. Rejestracja znaku towarowego w UPRP daje gwarancję uniknięcia sytuacji, w której zostaniesz zmuszony do zmiany nazwy swojego biznesu. Kiedy konkurencja zacznie podszywać się pod Twoją markę, zastrzeżenie nazwy produktu pozwoli Ci walczyć z takimi działaniami. Prawo ochronne nazwy handlowej to szansa na odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających prawo. Szybko zareagujesz na każde naruszenie w Internecie. Zastrzeżenie nazwy handlowej pozwoli Ci łatwiej uporać się z reklamami. Poprzez rejestrację znaku słownego możesz zabezpieczyć swoją domenę internetową. Skorzystaj z doświadczenia innych, dowiedz się jak zastrzec nazwę.

Rejestracja nazwy i logo staje się coraz popularniejszą formą zabezpieczania własności przemysłowej firm w Polsce. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z Wielkopolską, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, średni czas postępowania od wysłania zgłoszenia, do otrzymania decyzji, to 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że Twój znak będzie chroniony od daty zgłoszenia. Poznań to miejsce o charakterystyce idealnie pasującej firmom działającym na wielu rynkach. W takim wypadku weź pod uwagę rejestrację znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną we wszystkich 28 państwach wspólnoty. Na decyzję o rejestracji czeka się średnio 6 miesięcy.  Można uzyskać ją nieco szybciej korzystając z trybu fast track. Zastrzeżone znaki towarowe są chronione 10 lat. Swoje prawo możesz przedłużać dowolną ilość razy.

Znak towarowy musi wskazywać, że produkt pochodzi od określonego przedsiębiorcy. Możesz zdecydować się na różne jego formy np: kształt czy rysunek. Najczęstszym wyborem są jednak oznaczenia słowne i słowno-graficzne. Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce uczyni Cię prawdziwym właścicielem marki. Prawo używania symbolu R (®) na produktach i w reklamach poprawi postrzeganie Twojej firmy przez klientów i kontrahentów. Swoje prawo do znaku możesz w dowolnym momencie sprzedać. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możesz również przekazać je w darowiźnie. Ile kosztuje zastrzeżenie znaku? Wysokość opłat zależy od ilości klas, które do niego przypiszesz. Na cenę ma również sposób w jaki zdecydujesz się zgłosić wniosek. Związany z zastrzeżeniem znaku koszt jest niewielki, jeśli weźmiemy pod uwagę ilość korzyści, które otrzymamy. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę w Poznaniu – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji znaku i przedstawimy dokładny koszt postępowania.