Rejestrujemy znaki towarowe Płock

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to szansa na większe zarobki i niezależność. Żeby w pełni wykorzystać duży potencjał gospodarczy drzemiący w Płocku nie boisz się rozwiązań, które wymagają pracy i uważnej rynkowej analizy. Nazwa i logo firmy to pierwsze wrażenie klienta i twoja dobra identyfikacja. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Szukasz rozwiązań, które poprawią sytuację Twojej firmy? Ochrona znaku towarowego jest rozwiązaniem dla Ciebie. Mazowsze stawia na rozwój. Zastrzeżenie znaku towarowego ułatwi Ci osiągnięcie silnej pozycji w regionie i kraju. Przekonaj się że zastrzeżenie znaku tanio kosztuje.

Jeżeli myślisz o własnej marce, pamiętaj że zastrzeżenie nazwy i logo umożliwi spokojny rozwój Twojej firmy. Jeżeli jesteś obecny na rynku od wielu lat, wiesz ,że łatwo stać się celem nieuczciwych praktyk konkurencji. Ochrona znaku towarowego w UPRP uniemożliwia innym kradzież nazwy Twojego biznesu. Pozwala również walczyć z towarami wykorzystującymi bezprawnie Twoje rozwiązania. Dzięki prawu ochronnemu dla znaku towarowego możesz wystosować roszczenie o zapłatę odszkodowania lub wycofanie z obrotu towarów naruszających prawo. Zablokuj nieuczciwe reklamy w Internecie i zadbaj o ochronę Twojej domeny. Pierwszy krok do bezpieczeństwa to zwykle pytanie: jak zastrzec nazwę.

Jeżeli Twoje plany są związane z centrum kraju, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Proces rejestracji  potrwa 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Województwo mazowieckie może być centralną bazą firmy działającej w wielu krajach. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę w 28 państwach wspólnoty. Procedura rejestracji trwa średnio 6 miesięcy. Możesz ją przyspieszyć korzystając ze specjalnego trybu fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Przedłużysz ją dowolną ilość razy.

Każdy znak towarowy musi odróżniać firmy. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej zastrzega się jednak znaki słowne - chroniące nazwy i domeny, oraz słowno-graficzne - chroniące unikalne grafiki. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce powoduje, że masz wyłączność na używanie swojego znaku w branży. Nikt inny nie może go wykorzystać. Użycie symbolu R (®) na produktach pozwoli zwrócić uwagę nowych kontrahentów i poprawi wizerunek firmy wśród kupujących. Prawo ochronne do znaku możesz wykorzystać jako źródło zarobku. Gdy uznasz, że jest to dla Ciebie korzystne, będziesz mógł licencjonować swoje oznaczenie. Jeżeli nie wiesz ile kosztuje ochrona znaku, zajmiemy się Twoją sprawą. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest zawsze dopasowana do potrzeb klienta. Opłaty urzędowe są  jednak stałe i zależą od ilości zastrzeganych klas. Chcesz zarejestrować znak towarowy w Płocku ? – skorzystaj z  powyższego formularza kontaktowego. Bezpłatnie sprawdzimy znak, i przedstawimy dokładny koszt zastrzeżenia.