Rejestrujemy znaki towarowe Opole

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to wielka przygoda i codzienne wyzwania. Potencjał ekonomiczny Opola jest ogromny. Żeby go wykorzystać szukasz skutecznych rozwiązań biznesowych. Nazwa i logo Twojej firmy to najlepsza wizytówka. Ochroń je rejestrując znak towarowy. Rejestracja nazwy i logo może być dobrą decyzją jeśli chcesz żeby produkty były trwale kojarzone z Twoją działalnością. Dla województwa opolskiego priorytetem jest oparty o trwałe partnerstwo, stały rozwój. Mając firmę zdarza Ci się zarówno podejmować ryzyko, jak i wybierać rozwiązania służące bezpieczeństwu Twojej działalności. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci zaistnieć na rynku. Pozwoli też, być o krok przed konkurencją. Związany z ochroną znaku towarowego koszt  jest niewielki. Zapytaj nas o jego wysokość i dowiedz się jakie udogodnienia niesie za sobą zastrzeżenie nazwy w Polsce.

Jeżeli planujesz mieć firmę, musisz wiedzieć że rejestracja nazwy i logo da Ci stabilność i bezpieczeństwo rozwoju. Jeśli natomiast prowadzisz już własną działalność, wiesz dobrze, że branża wypełnia się często plagiatami. Zastrzeżenie znaku towarowego w UPRP chroni przed utratą nazwy swojego biznesu. Kiedy zauważysz, że ktoś podrabia Twoją markę, zastrzeżenie nazwy handlowej pozwoli Ci walczyć z takimi działaniami poprzez roszczenie o odszkodowanie czy wycofanie z obrotu produktów naruszających Twoje oznaczenia. Zastrzeżenie znaku towarowego pozwoli Ci usuwać podejrzane reklamy internetowe. Skorzystasz również z programów partnerskich na platformach aukcyjnych. Wykorzystaj naszą wiedzę, dowiedz się jak zastrzec nazwę i zabezpieczyć domenę internetową.

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z Opolem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, formalności zajmują średnio 6-8 miesięcy. Co ważne, Twój znak będzie chroniony już od daty zgłoszenia. Opole może być siedzibą dużej, międzynarodowej firmy. Pomyśl wtedy o rejestracji znaku w EU. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci szeroką ochronę terytorialną. Twój znak nie wygaśnie, jeśli będziesz używał go tylko na kilku strategicznych rynkach. Procedura trwa średnio 6 miesięcy i może być przyspieszona specjalnym trybem fast track. Ochrona znaku towarowego w obu przypadkach trwa 10 lat. Może być przedłużana dowolną ilość razy.

Znak towarowy odróżnia firmy i usługi. Choć najczęściej zastrzega się znaki słowno-graficzne i słowne możesz wybrać również rysunek czy kształt. Rejestracja znaku towarowego w UE lub Polsce umożliwi Ci używanie symbolu R (®) na produktach. Podniesie to Twój prestiż wśród klientów i wpłynie korzystnie na kolejne umowy z kontrahentami. Swoje prawo do znaku możesz też sprzedać, licencjonować lub zastawić. Przedsiębiorcy pytają najczęściej: Ile kosztuje zastrzeżenie znaku? To indywidualna kwestia, która podlega dokładnej analizie. Wysokość opłat urzędowych zależy jednak głównie od ilości klas, które przypiszesz do oznaczenia. Zastrzeżenie znaku tanio kosztuje i niesie za sobą wiele korzyści. Nie wiesz jak zastrzec nazwę w województwie opolskim? – napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego. Zweryfikujemy Twój znak i podamy dokładny koszt rejestracji.