Rejestrujemy znaki towarowe Olsztyn

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to wygoda i elastyczność w zawodowym życiu. Codziennie starasz się wykorzystać potencjał Olsztyna analizując swoją branżę i szukając nowych rozwiązań biznesowych. Nazwa i logo firmy to coś więcej. To Twoja historia i duma. Zabezpiecz ją zastrzegając znak towarowy. Codziennie szukasz nowych pomysłów pasujących do Twojej działalności. Zastrzeżenie nazwy firmy może być jednym z nich. Dla województwa warmińsko-mazurskiego priorytetem pozostaje rozwój przemysłu i turystyki. Jako przedsiębiorca wiesz, że czasem trzeba podejmować ryzyko. Częściej jednak szukasz rozwiązań gwarantujących stabilność i bezpieczeństwo. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci podnieść rozpoznawalność firmy. Dzięki niemu uzyskasz przewagę nad konkurencją. Związany z rejestracją znaku koszt może okazać się niewielki, gdy weźmiesz pod uwagę wszystkie korzyści jakie niesie za sobą.

Zastanawiasz się nad założeniem firmy? Zastrzeżenie nazwy i logo może gwarantować bezpieczeństwo twojej marki. Prowadzisz już swój biznes? Wiesz dobrze jak łatwo dziś paść ofiarą konkurencji, która wykorzysta Twój pomysł. Dzięki Rejestracji znaku towarowego w UPRP unikniesz konieczności zmiany nazwy swojego biznesu. Usuniesz też z rynku towary, które godzą w Twoje prawa. Prawo ochronne nazwy towarowej to także możliwość ubiegania się o odszkodowanie. Zastrzeżenie nazwy pozwoli usunąć nieuczciwe reklamy i chronić Twoją domenę internetową. 

Rejestracja nazwy i logo to najczęściej spokojny rozwój biznesu w kraju. Jeżeli Twoje plany są związane z województwem warmińsko-mazurskim, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, czas postępowania od wysłania zgłoszenia do otrzymania pozytywnej decyzji, to 6-8 miesięcy. Twój znak uzyska ochronę szybciej, bo dokładnie od daty zgłoszenia. Olsztyn może być siedzibą firmy działającej na całym kontynencie. Jeżeli bierzesz pod uwagę taką opcję pomyśl o rejestracji znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną we wszystkich państwach wspólnoty. Sama procedura to około 6 miesięcy, ale może być przyspieszona dzięki trybowi fast track. Zastrzeżone znaki towarowe w Polsce i UE są chronione 10 lat, taki okres można swobodnie przedłużać.

Przedsiębiorcy  rejestrują najczęściej  oznaczenia słowne i słowno-graficzne. Zastrzeżenie znaku towarowego w UE lub Polsce pozwoli Ci stać się realnym właścicielem marki. Dzięki patentowaniu zwiększysz swoją wiarygodność wśród kupujących, którzy cenią popularny znak R widniejący na chronionych nim produktach. Prawo ochronne do znaku  można wykorzystać na wiele sposobów- sprzedać lub przekazać w darowiźnie. W Internecie pełno jest pytań: Ile kosztuje rejestracja logo?  Każdy przypadek dokładnie analizujemy i przedstawiamy odpowiednią strategię. Wysokość opłat urzędowych jest jednak stała i uzależniona od klas towarowych. Ustalona w związku z zastrzeżeniem znaku cena może okazać się mała, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie profity, które można uzyskać. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę w Olsztynie - skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Przeprowadzimy bezpłatne badanie znaku, i odpowiemy na twoje pytania.