Rejestrujemy znaki towarowe Lublin

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to szansa na poprawę poziomu życia i elastyczny czas pracy. Żeby wykorzystać potencjał gospodarczy drzemiący w Lublinie nie boisz się ciężkiej pracy i codziennej analizy tego co aktualnie dzieje się na rynku. Nazwa i logo firmy to pierwsze wrażenie klienta i komunikat, zawierający najważniejsze przesłanie jakie chcesz dać swojej branży. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Szukasz rozwiązań, które usprawnią działanie Twojej firmy? Ochrona znaku towarowego jest rozwiązaniem dla Ciebie. Lubelszczyzna zaczyna się rozwijać coraz szybciej. Zastrzeżenie znaku towarowego ułatwi Ci osiągnięcie silnej pozycji w regionie i kraju. Przekonaj się że zastrzeżenie znaku tanio kosztuje a otrzymane korzyści są warte oczekiwania na pozytywną decyzję urzędową.

Jeżeli planujesz mieć własną markę, pamiętaj, że zastrzeżenie nazwy i logo umożliwi spokojny rozwój Twojego biznesu. Jeżeli masz już swoje miejsce na rynku, wiesz ,że łatwo stać się celem praktyk nieuczciwych podmiotów. Ochrona znaku towarowego w UPRP uniemożliwia innym kradzież nazwy Twojego biznesu. Daje również narzędzia do walki z towarami wykorzystującymi bezprawnie Twoje rozwiązania. Dzięki prawu ochronnemu dla znaku towarowego możesz wystosować roszczenie o zapłatę odszkodowania lub wycofanie z obrotu towarów naruszających prawo.Twoje zabezpieczenie pomoże Ci przeciwdziałać naruszeniom w sieci. Zablokuj nieuczciwe reklamy w Internecie i zadbaj o ochronę domeny. 

Jeżeli Twoje plany są związane z Lublinem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Proces rejestracji  to zwykle 6-8 miesięcy. Wiedz jednak, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Województwo lubelskie to dobre miejsce dla firmy działającej w wielu krajach. W takim wypadku rozważ ochronę znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje poczucie bezpieczeństwa we wszystkich państwach wspólnoty. Procedura rejestracji to zwykle 6 miesięcy. Możesz ją przyspieszyć korzystając z trybu fast track. Okres ochrony znaku towarowego w obu procedurach wynosi 10 lat. Przedłużysz go dowolną ilość razy.

Każdy znak towarowy musi być gwarancją odpowiedniej jakości. Możesz zdecydować się formę taką jak: rysunek czy dźwięk. Najczęściej rejestruje się jednak znaki słowne - chroniące warstwę fonetyczną, oraz słowno-graficzne - chroniące logo. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce powoduje, że masz wyłączne prawo używania swojego oznaczenia w branży. Nikt inny nie może go bez Twojej wiedzy wykorzystać. Symbol R (®) umieścisz z powodzeniem w reklamach, co poprawi wizerunek firmy wśród kupujących. Prawo ochronne do znaku możesz wykorzystać jako źródło zarobku. Możesz je sprzedać lub zastawić. Jeżeli nie wiesz ile kosztuje ochrona znaku, pozwól nam zająć się Twoją sprawą. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka i dopasowana do potrzeb klienta. Opłaty urzędowe są  stałe i zależne od ilości związanych ze znakiem klas. Chcesz zarejestrować znak towarowy w Lublinie ? – wypełnij  powyższy formularz kontaktowy. Sprawdzimy nieodpłatnie czy znak może być zarejestrowany i przedstawimy dokładny koszt zastrzeżenia.