Rejestrujemy znaki towarowe Łódź

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy jest związane z wyzwaniami i zbieraniem doświadczeń. Żeby w pełni wykorzystać potencjał gospodarczy Łodzi codziennie analizujesz rynek i szukasz skutecznych rozwiązań biznesowych. Nazwa i logo twojej firmy to coś więcej niż wizytówka. Zabezpiecz je zastrzegając znak towarowy. Codziennie podejmujesz wiele kluczowych decyzji mających wpływ na działanie twojego biznesu. Zastrzeżenie nazwy firmy może być jedną z nich. Dla województwa łódzkiego kluczową kwestią jest rozwój. Jako przedsiębiorca wiesz dobrze, że składa się na niego podejmowanie ryzyka i szukanie rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci budować wiarygodność i siłę Twojej marki. Pozwoli Ci również być krok przed konkurencją. Zapytaj o związany z rejestracją znaku koszt i odkryj jakie udogodnienia niesie za sobą zastrzeżenie nazwy w Polsce.

Jeżeli myślisz o założeniu firmy, musisz wiedzieć, że zastrzeżenie nazwy firmy i logo będzie mieć wpływ na bezpieczeństwo twojej marki. Jeżeli natomiast prowadzisz już swoją działalność wiesz doskonale, że różnica między inspiracją a plagiatem jest różnie pojmowana przez konkurencję. Rejestracja znaku towarowego w UPRP pozwala uniknąć sytuacji, w której niespodziewanie zostaniesz zmuszony do zmiany nazwy swojego biznesu. Kiedy ktoś zacznie podszywać się pod Twoją markę, zastrzeżenie nazwy produktu pozwoli Ci ograniczyć takie działania. Prawo ochronne nazwy towarowej da Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wystosowania roszczenia o wycofanie z obrotu towarów naruszających Twoje prawo. Zareagujesz również na naruszenia w Internecie. Zastrzeżenie nazwy handlowej pozwoli Ci łatwiej usunąć nieuczciwe reklamy i zabezpieczy Twoją domenę internetową. Skorzystaj z doświadczenia innych, dowiedz się jak zastrzec nazwę.

Rejestracja nazwy i logo staje się coraz popularniejszą formą ochrony własności przemysłowej firm w Polsce. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem łódzkim, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, średni czas postępowania liczony od wysłania zgłoszenia, do otrzymania pozytywnej decyzji, to 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że Twój znak będzie chroniony już od daty zgłoszenia. Łódź może być doskonałym miejscem do prowadzenia międzynarodowego biznesu. W takim wypadku pomyśl o rejestracji znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną we wszystkich państwach wspólnoty. Sama procedura trwa średnio 6 miesięcy i może być przyspieszona dzięki trybowi fast track. Zastrzeżone znaki towarowe są chronione 10 lat. Swoje prawo możesz przedłużać dowolną ilość razy.

Znak towarowy będzie odróżniał Twoją firmę od produktów i usług konkurencji. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęstszym wyborem są jednak oznaczenia słowne i słowno-graficzne. Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce pozwoli Ci mieć wyłączność na używanie go w Twojej branży. Będziesz miał również prawo używania symbolu R (®) na produktach i w reklamach co zwróci uwagę większej liczby klientów. Prawo ochronne do znaku możesz w dowolnym momencie sprzedać, licencjonować zastawić lub przekazać w darowiźnie. Internet pełen jest pytań: Ile kosztuje zastrzeżenie znaku? Wysokość opłat zależy od sposobu w jaki zgłosisz znak i ilości klas, które do niego przypiszesz. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka, jeśli weźmiemy pod uwagę ilość korzyści jakie niesie za sobą. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę w Łodzi – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji znaku, przedstawimy dokładny koszt i odpowiemy na Twoje pytania.