Rejestrujemy znaki towarowe Kraków

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy wymaga poszukiwania skutecznych rozwiązań biznesowych. Kraków to miejsce pełne inspiracji. Żeby wykorzystać jego potencjał gospodarczy, codziennie analizujesz rynek. Nazwa i logo firmy to kapitał, który powinieneś chronić. Zabezpiecz je zastrzegając znak towarowy. Codziennie podejmujesz wiele ważnych decyzji mających wpływ na losy Twojego biznesu. Rejestracja nazwy może być jedną z nich. Dla małopolski kluczowy jest rozwój. Jako przedsiębiorca wiesz dobrze, że iść do przodu, to podejmować ryzyko i szukać rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci w spokojnym rozwijaniu Twojej marki. Warto być krok przed konkurencją. Zapytaj o związaną z rejestracją znaku cenę i odkryj jakie udogodnienia niesie za sobą zastrzeżenie nazwy w Polsce.

Zastrzeżenie nazwy i logo powinno być pierwszą czynnością jeśli planujesz założyć swoją firmę. Jeżeli natomiast prowadzisz już swoją działalność,wiesz doskonale, że różnica między inspiracją a plagiatem jest różnie pojmowana przez rynkowych rywali. Rejestracja znaku towarowego w UPRP uniemożliwi konkurencji zmuszenie Cię do zmiany nazwy biznesu. Będziesz mógł zablokować firmy podszywające się pod Twoją markę. Prawo ochronne nazwy towarowej da Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających twoje prawo. Zastrzeżenie nazwy handlowej pozwoli Ci chronić swoją domenę oraz łatwiej usuwać nieuczciwe reklamy. Skorzystaj z szansy na spokojny rozwój, dowiedz się jak zastrzec nazwę.

Rejestracja nazwy i logo to forma ochrony własności przemysłowej. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem małopolskim, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, średni czas trwania procedury, to 6-8 miesięcy. Twój znak będzie jednak chroniony od daty zgłoszenia. Kraków jest świetnym miejscem na siedzibę międzynarodowego biznesu, który wzmocnisz rejestracją znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną w 28 państwach. Decyzję o rejestracji możesz uzyskać średnio po 6 miesiącach, możesz ją jednak przyspieszyć wybierając tryb fast track. Zarejestrowane znaki towarowe są chronione 10 lat. Zarówno w UPRP jak i EUIPO swoje prawo możesz przedłużać wielokrotnie.

Znak towarowy odróżnia firmy i produkty. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęstszym wyborem jest jednak rejestracja logo i nazwy firmy czyli znaków słownych i słowno-graficznych. Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce daje Ci wyłączność na używanie go w Twojej branży, co pozwoli Ci mieć realny wpływ na To co dzieje się w Twojej dziedzinie. Dzięki oznaczeniu R (®)  reklamy będą jeszcze skuteczniejsze a dla partnerów biznesowych staniesz się jeszcze bardziej wiarygodny. Prawo ochronne do znaku może na siebie zarabiać. W odpowiednim momencie możesz je sprzedać lub przekazać w darowiźnie jak każde prawo własności. Internet pełen jest pytań: Ile kosztuje zastrzeżenie znaku w Krakowie? Wysokość opłat  urzędowych zależy od sposobu w jaki zgłosisz znak i ilości klas, które do niego przypiszesz. Związany z rejestracją znaku koszt podamy Ci dokładnie analizując Twoją sprawę. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji znaku i odpowiemy na Twoje pytania.