Rejestrujemy znaki towarowe Koszalin

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to niezależność i większe zarobki. Żeby wykorzystać  potencjał gospodarczy Koszalina poświęcasz swój czas na analizę rynku i szukanie rozwiązań które zapewnią Twojemu biznesowi sukces. Nazwa i logo firmy to identyfikacja i duma. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Szukasz rozwiązań, które pomogą w działaniu firmy? Ochrona znaku towarowego może być rozwiązaniem dla Ciebie. Pomorze Zachodnie wciąż się rozwija i zmienia. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci być zauważonym w regionie i kraju.Skorzystaj z zalet opatentowania nazwy handlowej. Przekonaj się że zastrzeżenie znaku tanio kosztuje.

Jeżeli marzysz o własnej firmie, pamiętaj że zastrzeżenie nazwy i logo da spokojny rozwój Twojej marce. Jeżeli jesteś już swoim szefem, wiesz, że dobre pomysły potrafią być nieuczciwie kopiowane. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed kradzieżą nazwy Twojego biznesu. Pozwala również walczyć z nieuczciwą reklamą. Prawo ochronne znaku towarowego pozwala wystosować roszczenie o zapłatę odszkodowania lub wycofanie z obrotu towarów naruszających twoje prawo. Zapewnij sobie narzędzia pozwalające na szybką reakcję w razie naruszeń w Internecie. Zablokuj nieuczciwe reklamy i zadbaj o ochronę Twojej domeny. Pierwszy krok to proste pytanie: Jak zastrzec nazwę? skierowane do nas.

Jeżeli Twoje plany są związane z zachodnią Polską, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Pozytywną decyzję o rejestracji uzyskasz po około  6-8 miesiącach. Pamiętaj jednak, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Koszalin może być bazą firmy działającej na zachodnich rynkach. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę we wszystkich państwach wspólnoty. Procedura rejestracji trwa średnio 6 miesięcy. Możesz ją usprawnić specjalnym trybem fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Przedłużysz ją dowolną ilość razy.

Każdy znak towarowy służy do odróżniania firm i usług. Możesz zdecydować się na rysunek, czy dźwięk. Najczęściej jednak, zastrzega się znaki słowno-graficzne chroniące unikalne grafiki. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce pozwala być wyłącznym właścicielem marki w branży. Użycie symbolu R (®) na produktach to prosta droga do zwrócenia na siebie uwagi nowych klientów. Prawo ochronne znaku może na siebie zarabiać. Jeżeli uznasz, że potrzebujesz nowych wyzwań, będziesz mógł też przekazać je w darowiźnie. Jeżeli nie wiesz ile kosztuje ochrona znaku, zajmiemy się Twoją sprawą. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest zależna od ilości klas, które służą do opisania oznaczenia. Chcesz zarejestrować znak towarowy w Koszalinie ? – skorzystaj z formularza kontaktowego. Przeprowadzimy  bezpłatne badanie znaku, odpowiemy na pytania i przedstawimy dokładny koszt zastrzeżenia.