Rejestrujemy znaki towarowe Katowice

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to zadanie wymagające dobrej strategii i podejmowania szybkich decyzji. Żeby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w Katowicach codziennie szukasz skutecznych rozwiązań biznesowych. Nazwa i logo twojej firmy to najlepsza wizytówka. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Codziennie analizujesz rynek szukając rozwiązań idealnych  dla Twojej firmy. Rejestracja znaku towarowego może być jednym z nich. Województwo śląskie od samego początku stawia na rozwój. Jako przedsiębiorca często musisz podejmować ryzyko, dlatego z pewnością docenisz rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo Twojej marki. Zastrzeżenie znaków towarowych pomoże Ci w budowaniu rynkowej pozycji. Odkryj jakie udogodnienia są związane z posiadaniem zarejestrowanego oznaczenia.

Jeżeli zakładasz firmę wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo pomoże Ci uzyskać stabilność i bezpieczeństwo Twojej marki. Jeżeli prowadzisz już swoją działalność wiesz dobrze, że liczba naruszeń i plagiatów jest zdecydowanie zbyt duża. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed sytuacją w, której ktoś zabiera nazwę Twojego biznesu. W przypadku podrobienia Twoich produktów, zastrzeżenie nazwy towarowej pozwoli Ci ograniczyć takie praktyki. Prawo ochronne nazwy towarowej to także szansa na odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających Twoje prawo. Usuniesz również nieuczciwe reklamy internetowe. Skorzystaj z doświadczenia innych, dowiedz się jak zastrzec nazwę i chronić domenę internetową.

Firmy w Polsce coraz częściej decydują się na rejestrację znaku towarowego. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane ze Śląskiem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas postępowania, to 6-8 miesięcy. Ochrona znaku towarowego trwa jednak od daty zgłoszenia. Katowice to dobre miejsce na międzynarodowe przedsiębiorstwo. Wchodząc na zagraniczne rynki pamiętaj o  ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE chroni ją we wszystkich państwach wspólnoty. Procedura trwa średnio 6 miesięcy. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Może być wielokrotnie przedłużana.

Znak towarowy to coś więcej niż dobra identyfikacja. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej zastrzega się jednak znaki słowne i słowno-graficzne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce pozwoli Ci wykorzystać popularny symbol R (®) na produktach i w reklamach, co zwiększy twoją rozpoznawalność. Ile kosztuje ochrona znaku?  Koszty zależą od ilości klas, i sposobu zgłoszenia wniosku. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka, jeśli policzymy ile korzyści niesie za sobą. Zarejestruj znak towarowy w Katowicach - skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Przeprowadzimy bezpłatne badanie znaku, przedstawimy dokładny koszt rejestracji i odpowiemy na Twoje pytania.