Rejestrujemy znaki towarowe Gorzów Wielkopolski

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to satysfakcja z realizacji postawionych celów. Gorzów Wielkopolski to miejsce idealne dla biznesu. Żeby wykorzystać jego potencjał, codziennie wykazujesz się kreatywnością i intuicją. Nazwa i logo twojej firmy to dorobek, który powinieneś chronić. Zabezpiecz go rejestrując znak towarowy. Codziennie podejmujesz wiele odpowiedzialnych decyzji mających usprawniać działanie biznesu. Rejestracja nazwy firmy może być jedną z nich. Dla województwa lubuskiego ważna jest zagraniczna współpraca i równomierny rozwój. Jako przedsiębiorca często musisz podejmować ryzyko. Wiesz jednak, że o sile firmy decydują również rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci w budowaniu siły Twojej marki. Warto być krok przed konkurencją. Zapytaj o związaną z rejestracją znaku cenę i odkryj ile zalet niesie za sobą zastrzeżenie nazwy w Polsce.

Zastrzeżenie nazwy i logo powinno być pierwszą czynnością nowego przedsiębiorcy. Jeżeli prowadzisz już swoją firmę wiesz pewnie, że dość szybko można paść ofiarą nieuczciwych praktyk ze strony konkurencji. Rejestracja znaku towarowego w UPRP uniemożliwi jej kradzież nazwy Twojego biznesu. Będziesz mógł zablokować firmy plagiatujące Twoje towary. Prawo ochronne nazwy towarowej da szansę walki o odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających prawo. Zastrzeżenie nazwy handlowej ochroni Twoją domenę oraz umożliwi usunięcie nieuczciwych reklam. Skorzystaj z zalet znaku towarowego, dowiedz się jak zastrzec nazwę.

Rejestracja nazwy i logo to podstawa ochrony własności przemysłowej firmy. Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z zachodnią Polską, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas trwania procedury, to 6-8 miesięcy. Twój znak będzie jednak chroniony od daty zgłoszenia. Gorzów Wielkopolski  jest idealnym miejscem na prowadzenie firmy o zasięgu międzynarodowym, którą wzmocnisz rejestracją znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną we wszystkich państwach wspólnoty. Decyzję o rejestracji uzyskasz średnio po 6 miesiącach, możesz to jednak przyspieszyć wybierając specjalny tryb fast track. Zarejestrowane znaki towarowe są chronione 10 lat. Zarówno w UPRP jak i EUIPO swoje prawo możesz przedłużać wielokrotnie.

Znak towarowy zwiększa majątek twojej firmy. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęstszym wyborem jest jednak rejestracja logo. Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce czyni Cię realnym właścicielem marki. Dzięki popularnemu symbolowi R (®)  staniesz się bardziej widoczny dla nowych klientów. Prawo ochronne do znaku powinno na siebie pracować. W dogodnym momencie możesz je sprzedać lub przekazać w darowiźnie jak każde prawo własności. Internet pełen jest pytań: Ile kosztuje zastrzeżenie znaku w Gorzowie Wielkopolskim? Wysokość opłat  urzędowych jest stała i zależna od ilości klas, które do niego przypiszesz. Koszt rejestracji znaku podamy Ci analizując Twoją sprawę. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Bezpłatnie ocenimy szanse rejestracji znaku i opiszemy każdą część postępowania.