Rejestrujemy znaki towarowe Gdańsk

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to samorealizacja i przekształcenie swojego hobby w dochodowe zajęcie. Codziennie starasz się wykorzystać potencjał Gdańska wprowadzając kreatywne rozwiązania biznesowe. Nazwa i logo twojej firmy to nie tylko identyfikacja. Często to Twoja historia i duma. Zabezpiecz ją zastrzegając znak towarowy. Codziennie stawiasz czoła różnorodnym problemom. Zastrzeżenie nazwy firmy może ułatwić Ci prowadzenie biznesu. Dla województwa pomorskiego priorytetem jest postęp. Jako przedsiębiorca wiesz, że wiąże się on z ryzykiem. Zastrzeżenie znaku towarowego podniesie Twój prestiż i zapewni odpowiednia ochronę. Dzięki niemu uzyskasz również kontrolę nad działaniami konkurencji. Związany z posiadaniem znaku koszt jest mały, gdy weźmiesz pod uwagę zalety, które Ci zapewni.

Zastanawiasz się nad założeniem firmy? Rejestracja nazwy i logo to podstawa bezpiecznego rozwoju marki. Jesteś aktywnym przedsiębiorcą? Wiesz dobrze, że łatwo stać się ofiarą konkurencji, która ukradnie Twój pomysł. Rejestracja znaku towarowego w UPRP pozwala uniknąć konieczności zmiany nazwy biznesu. Nikt nie chciałby stracić owoców swojej ciężkiej pracy. Prawo ochronne nazwy towarowej to także możliwość ubiegania się o odszkodowanie. Bezpardonowa walka o klienta coraz częściej zaczyna się od sieci. Zastrzeżenie nazwy pozwoli usunąć nieuczciwe reklamy internetowe  i chronić Twoją domenę.

Rejestracja nazwy lub logo to najlepsza inwestycja na przyszłość. Jeżeli Twoje plany są związane z Pomorzem, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W kraju, procedura trwa zwykle około 6-8 miesięcy. Twój znak będzie chroniony szybciej, bo dokładnie od daty zgłoszenia. Gdańsk to miasto dające perspektywę rozwoju. Z powodzeniem może być siedzibą firmy działającej na całym kontynencie. Jeżeli bierzesz pod uwagę taką opcję, pomyśl o rejestracji znaku w EUIPO. Zastrzeżenie nazwy w Unii pozwoli Ci mieć gwarancję bezpieczeństwa we wszystkich krajach wspólnoty. Długość trwania procedury to 6 miesięcy. Możesz jednak wybrać szybszy tryb fast track. Zastrzeżone znaki towarowe w Polsce i UE są chronione 10 lat. Po tym okresie możesz oczywiście przedłużyć przysługujące Ci prawo.

Właściciele firm rejestrują najczęściej znaki słowne i słowno-graficzne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce pozwoli Ci stać się realnym właścicielem marki. Popularny symbol R służący do oznaczania zarejestrowanych znaków, jest pozytywnie odbierany przez klientów. Dla innych firm jest to także informacja o Twojej wiarygodności. Prawo ochronne do znaku można sprzedać, wykorzystać jako przedmiot zastawu lub przekazać w darowiźnie. Ile kosztuje rejestracja logo?  Każdy przypadek oceniamy i przedstawiamy najlepszą strategię jego zastrzeżenia. Wysokość opłat urzędowych jest jednak stała i wynika z ilości klas opisujących znak. Prognozowana w związku z zastrzeżeniem znaku cena może okazać się niewielka, jeśli weźmiemy pod uwagę okres ochrony i korzyści finansowe płynące z jego posiadania. Jeśli nie wiesz jak zastrzec nazwę w Gdańsku - skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Przeprowadzimy bezpłatne badanie znaku i odpowiemy na twoje pytania.