Rejestrujemy znaki towarowe Elbląg

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to szansa na większe płacę i elastyczny czas pracy. Żeby w pełni wykorzystać duży potencjał drzemiący w Elblągu nie boisz się ciężko pracować. Codziennie dokładnie analizujesz sytuację na rynku. Nazwa i logo firmy to komunikat wystosowany w stronę klienta. Zabezpiecz go poprzez ochronę znaku towarowego. Szukasz innowacji, które poprawią sytuację Twojej firmy? Ochrona znaku towarowego jest rozwiązaniem dla Ciebie. Województwo warmińsko-mazurskie stawia na nowoczesność i rozwój. Zastrzeżenie znaku towarowego ułatwi Ci zbudowanie silnej pozycji w regionie. Przekonaj się że zastrzeżenie znaku tanio kosztuje.

Jeżeli myślisz o własnej marce, pamiętaj że zastrzeżenie nazwy i logo umożliwi spokojny rozwój Twojej firmy. Jeśli jesteś obecny na rynku od wielu lat, wiesz ,że łatwo stać się celem nieuczciwych praktyk konkurencji. Ochrona znaku towarowego w UPRP uniemożliwia innym kradzież nazwy Twojego biznesu. Pozwala również walczyć z towarami wykorzystującymi bezprawnie twoje rozwiązania. Dzięki prawu ochronnemu dla znaku towarowego możesz wystosować roszczenie o zapłatę odszkodowania lub wycofanie z obrotu towarów naruszających prawo. Zablokuj nieuczciwe reklamy w Internecie i zadbaj o ochronę Twojej domeny. Pierwszy krok do bezpieczeństwa to zwykle pytanie: jak zastrzec nazwę.

Jeżeli Twoje plany są związane z Elblągiem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Proces rejestracji od momentu zgłoszenia do otrzymania pozytywnej decyzji potrwa 6-8 miesięcy. Pamiętaj jednak, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Województwo warmińsko-mazurskie może być świetnym miejscem dla firmy, która ma ambicje działania na całym kontynencie. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje bezpieczeństwo we wszystkich państwach wspólnoty. Procedura rejestracji trwa średnio 6 miesięcy. Możesz ją przyspieszyć korzystając ze specjalnego trybu fast track. Twój zarejestrowany znak jest chroniony dziesięć lat. Swoje prawo możesz przedłużać dowolną ilość razy.

Każdy znak towarowy spełnia funkcję reklamową. Możesz zdecydować się na jego fantazyjną formę taką jak rysunek, czy dźwięk. Najczęściej jednak, zgłaszane są znaki słowne - chroniące domeny, oraz słowno-graficzne - chroniące logo. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce da Ci wyłączność na używanie oznaczenia w branży. Użycie symbolu R (®) na produktach pozwoli zwrócić uwagę większej ilości klientów. Prawo ochronne może służyć Ci także jako źródło zarobku. Jeżeli uznasz, że jest to dla Ciebie korzystne, będziesz mógł sprzedać swoje oznaczenie. Zajmiemy się Twoją sprawą i powiemy ile kosztuje ochrona znaku. Opłaty urzędowe są jednak stałe i zależą od ilości zastrzeganych klas. Chcesz zarejestrować znak towarowy w Elblągu ? – skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego i dowiedz się czy Twoje oznaczenie ma szansę być zastrzeżone.