Rejestrujemy znaki towarowe Dąbrowa Górnicza

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy jest związane z wieloma wyzwaniami. Duży potencjał gospodarczy Dąbrowy Górniczej można wyzwolić przez codzienną analizę rynku i znalezienie skutecznych rozwiązań biznesowych. Wizytówką twojej firmy jest oczywiście jej produkt, ale w dzisiejszych czasach to już za mało. Logo i nazwa twojej firmy musi być mocno kojarzona z Tobą. Możesz to zrobić rejestrując znak towarowy. Rejestracja nazwy i logo może być dobrą decyzją jeśli chcesz żeby firma bezpiecznie się rozwijała. Dla Śląska ważny jest stały rozwój. Mając firmę zdarza Ci się podejmować wiele decyzji, a niejednokrotnie ryzyko. Siłę Twojej firmy budują jednak rozwiązania trwałe i skuteczne. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci zaistnieć na rynku. Pozwoli Ci, też być o krok przed konkurencją. Związany z ochroną znaku towarowego koszt jest niewielki. Zapytaj nas jakie udogodnienia niesie za sobą zastrzeżenie nazwy w Polsce.

Chcesz założyć swoją działalność, wiedz że rejestracja nazwy i logo będzie miała duży wpływ na bezpieczeństwo Twojej marki. Jeśli jesteś już właścicielem biznesu, rozumiesz doskonale różnicę między oryginałem a plagiatem. Zastrzeżenie znaku towarowego w UPRP pozwala mieć pewność, że nie utracisz nazwy swojego biznesu. Kiedy zauważysz, że ktoś podrabia Twoją markę, zastrzeżenie nazwy handlowej pozwoli Ci walczyć z takimi działaniami poprzez roszczenie o odszkodowanie czy wycofanie z obrotu produktów naruszających Twoje oznaczenia. Zastrzeżenie znaku towarowego da Ci również narzędzia do usuwania podejrzanych reklam internetowych. Skorzystaj z programów partnerskich największych portali aukcyjnych. Wykorzystaj naszą wiedzę, powiemy Ci jak zastrzec nazwę i zabezpieczyć domenę internetową.

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z województwem śląskim, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W Polsce, formalności zajmują średnio 6-8 miesięcy. Twój znak będzie chroniony szybciej, bo już od daty zgłoszenia. Dąbrowa Górnicza może być dobrym miejscem dla dużej, międzynarodowej firmy. Pomyśl wtedy o rejestracji znaku w EU. Zastrzeżenie nazwy w Unii da Ci ochronę terytorialną w 28 krajach. Procedura trwa średnio 6 miesięcy i może być przyspieszona specjalnym trybem fast track. Ochrona znaku towarowego w obu przypadkach trwa 10 lat. Przedłużysz ją dowolną ilość razy.

Zastrzeżenie znaku towarowego w dowolnej formie może przynieść Twojemu przedsiębiorstwu wiele korzyści. Choć najczęściej zastrzega się znaki słowno-graficzne i słowne możesz wybrać również rysunek czy kształt. 

Rejestracja znaku towarowego w UE lub Polsce sprawi że Twoja reklama będzie przyciągała większą uwagę klientów dzięki używaniu symbolu R (®) na produktach. Podniesie to Twój prestiż i wpłynie korzystnie na kolejne umowy z kontrahentami. Prawo do znaku, jak każde prawo własności  możesz sprzedać, licencjonować lub zastawić. Przedsiębiorcy pytają najczęściej: Ile kosztuje zastrzeżenie znaku? – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Podamy Ci dokładny koszt rejestracji znaku, który wynika z ilości klas potrzebnych do opisania znaku, bezpłatnie zbadamy Twoje oznaczenie i odpowiemy na pytania.