Rejestrujemy znaki towarowe Częstochowa

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to satysfakcja z realizacji postawionych celów. Żeby w pełni wykorzystać potencjał Częstochowy stale szukasz narzędzi gwarantujących powodzenie w walce o klienta. Nazwa i logo firmy to elementy mające wpływ na odbiór Twojej marki. Zabezpiecz ją poprzez ochronę znaku towarowego. Zależy Ci na spokojnym rozwoju i generowaniu większych zysków ? Ochrona znaku towarowego może być rozwiązaniem dla Ciebie. Województwo śląskie systematycznie się rozwija. Zastrzeżenie znaku towarowego pomoże Ci zyskać rozpoznawalność w regionie. Spytaj o procedurę rejestracji i przekonaj się że znak towarowy tanio kosztuje.

Nowy przedsiębiorca doceni stabilność i bezpieczeństwo jakie niesie za sobą zastrzeżenie nazwy i logo. Jeżeli wywalczyłeś już odpowiednią pozycję na rynku wiesz, że czasem inni potrafią kopiować Twoje pomysły. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed kradzieżą nazwy biznesu. Będziesz mógł walczyć z konkurencją plagiatującą Twoje rozwiązania. Możesz  zgłosić roszczenie o zapłatę odszkodowania lub wycofanie z obrotu towarów niezgodnych z prawem. Zapewnij swojej firmie ochronę w Internecie. Dowiedz się jak chronić domenę i usuwać nieuczciwe reklamy w sieci.

Jeżeli Twoje plany są związane z Częstochową, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Pomyślną decyzję o rejestracji otrzymasz po około 6-8 miesiącach. Miej świadomość, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Województwo śląskie może być siedzibą firmy o zasięgu kontynentalnym. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę we wszystkich 28 krajach wspólnoty. Procedura rejestracji trwa najczęściej 6 miesięcy. Możesz skorzystać ze specjalnego trybu fast track i zastrzec znak szybciej. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat, lecz możesz przedłużyć taki okres.

Forma znaku, który zgłosisz zależy od Ciebie. Istotne jest, aby oznaczenie mogło odróżnić Twoją firmę lub produkt od innych. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, czy dźwięk. Najczęściej wybieraną formą pozostaje znak słowno-graficzny. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce czyni Cię realnym i jedynym właścicielem marki. Dzięki rejestracji, zyskujesz większą wiarygodność i rozpoznawalność. Jeżeli użyjesz symbolu R (®) na produktach, zobaczysz, że wpływa on pozytywnie na odbiór Twojej firmy wśród klientów. Prawo ochronne do znaku to zabezpieczenie finansowe. W każdej chwili będziesz mógł je sprzedać lub przekazać w darowiźnie. Jesteś ciekawy ile kosztuje ochrona znaku? Możemy odpowiedzieć na to pytanie po dokładnej weryfikacji Twojej sprawy. Związana z zastrzeżeniem znaku cena jest zawsze dostosowywana do potrzeb klienta. Opłaty urzędowe są  jednak stałe. Chcesz dowiedzieć się jak opatentować znak towarowy w Częstochowie ? – skorzystaj z formularza kontaktowego. Bezpłatnie przeprowadzimy badanie znaku, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i przedstawimy dokładny koszt rejestracji.