Rejestrujemy znaki towarowe Bydgoszcz

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy to połączenie szybkich decyzji i realizacji przygotowanej strategii. Żeby w pełni wykorzystać siłę gospodarczą Bydgoszczy stale szukasz nowych rozwiązań biznesowych. Nazwa i logo firmy to Twój kapitał. Zabezpiecz go poprzez ochronę znaku towarowego. Zależy Ci na stabilnym rozwoju, który pozwoli poprawić wyniki finansowe firmy? Ochrona znaku towarowego może być odpowiednim rozwiązaniem. Dla województwa kujawsko-pomorskiego ważny jest rozwój. Zastrzeżenie znaków towarowych pomoże Ci budować pozycję Twojej marki. Zapytaj o związaną ze  znakiem towarowym cenę rejestracji. Odkryj również jakie udogodnienia są z nią związane.

Jeżeli planujesz mieć swoją firmę wiedz, że zastrzeżenie nazwy i logo będzie mieć wpływ na bezpieczeństwo Twojej marki. Jeżeli prowadzisz już swoją działalność, dostrzegasz, że rynek pełen jest nieuczciwych działań. Ochrona znaku towarowego w UPRP zabezpiecza przed wezwaniami  do zmiany nazwy Twojego biznesu. Pozwala również walczyć z podróbkami Twoich produktów. Prawo ochronne nazwy towarowej da Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie lub wycofanie z obrotu towarów naruszających Twoje prawo. Będziesz bezpieczny również w Internecie. Skorzystaj z doświadczenia innych, dowiedz się jak zastrzec nazwę i usunąć nieuczciwe reklamy internetowe.

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane z Kujawami lub Pomorzem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Średni czas postępowania, od wysłania zgłoszenia,do otrzymania pozytywnej decyzji, to 6-8 miesięcy. Pamiętaj, że ochrona znaku towarowego trwa już od daty zgłoszenia. Województwo kujawsko-pomorskie może być doskonałym miejscem do prowadzenia międzynarodowego biznesu. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę we wszystkich 28 państwach wspólnoty. Procedura trwa średnio 6 miesięcy. Może zostać przyspieszona przez specjalny tryb fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Możesz przedłużać ją w nieskończoność.

Słowny znak towarowy musi odróżniać Twoją firmę od konkurencji. Może on również chronić Twoją domenę internetową. Forma znaku zależy od Ciebie. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej zastrzega się jednak znaki słowno-graficzne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce daje Ci możliwość używania symbolu R (®) na produktach i w reklamach co zwiększy twoją rozpoznawalność. Dysponuj swoim prawem własności. Przekaż prawo ochronne do znaku w darowiźnie, lub sprzedaj je w odpowiednim dla Ciebie momencie. 

Klienci zwykle pytają nas: Ile kosztuje ochrona znaku?  Nie możemy odpowiedzieć jednoznacznie, jednak opłaty urzędowe są zależne od ilości klas oraz sposobu zgłoszenia wniosku. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, najczęściej jednak związana z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka i dostosowana do potrzeb klienta. Nie wiesz jak opatentować znak towarowy w Bydgoszczy – skorzystaj z formularza kontaktowego. Bezpłatnie przeprowadzimy badanie znaku, przedstawimy dokładny koszt rejestracji i odpowiemy na twoje pytania.