Rejestrujemy znaki towarowe Bielsko-Biała

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie firmy jest wyzwaniem, które daje ogromną satysfakcję. Żeby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w Bielsku Białej analizujesz rynek i szkolisz swoich pracowników. Nazwa i logo to najlepsza wizytówka, która decyduje o wynikach firmy. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Codziennie starasz się wprowadzać nowoczesne rozwiązania mające zoptymalizować Twój biznes. Ochrona znaku towarowego może być jednym z nich. Dla województwa śląskiego ważny jest rozwój gospodarczy. Jako przedsiębiorca rozumiesz, że wiąże się on zarówno z podejmowaniem ryzyka, jak i szukaniem stabilności. Zastrzeżenie znaków towarowych da Ci większą rozpoznawalność w regionie. Zapytaj o związaną z rejestracją nazwy handlowej ochronę i sprawdź jakie udogodnienia się z nią wiążą.

Zastrzeżenie nazwy i logo będzie mieć wpływ na bezpieczeństwo nowo powstałego biznesu. Jeżeli prowadzisz już swoją firmę, wiesz dobrze, że różnica między inspiracją a plagiatem często jest niezauważana przez konkurencję. Ochrona znaku towarowego zabezpiecza przed kradzieżą nazwy przedsiębiorstwa. Kiedy, pojawi się podmiot podrabiający Twoje produkty, zastrzeżenie nazwy towarowej pozwoli Ci ograniczyć takie praktyki. Prawo ochronne nazwy towarowej pozwoli ubiegać się o odszkodowanie lub wycofać z obrotu towary będące przedmiotem naruszeń. Zadbaj o bezpieczeństwo w Internecie. Zastrzeżenie nazwy umożliwi Ci usunięcie nieuczciwych reklam i zapewni ochronę Twojej domenie internetowej. Skorzystaj z doświadczenia innych, dowiedz się jak zarejestrować znak towarowy.

Jeżeli Twoje plany biznesowe są związane ze Śląskiem, rejestracją znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Na pozytywną decyzję poczekasz 6-8 miesięcy. Ochrona znaku towarowego trwa jednak od daty zgłoszenia. Bielsko Biała może być wymarzonym miejscem dla firmy o międzynarodowych ambicjach. W takim wypadku rozważ rejestrację znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę we wszystkich 28 państwach wspólnoty. Długość procedury jest zwykle krótsza niż w Polsce i wynosi około 6 miesięcy. Dla przedsiębiorców potrzebujących szybszego rozwiązania przewidziano specjalny tryb fast track. Ochrona znaku towarowego w Polsce i Unii trwa 10 lat. Możesz przedłużać ją wielokrotnie.

Znak towarowy musi odróżniać produkty i usługi. Możesz zdecydować się na kolor, kształt czy dźwięk. Najczęściej przedsiębiorcy wybierają jednak znaki słowne i słowno-graficzne. Ochrona znaku towarowego w UE lub Polsce daje Ci wyłączność korzystania z oznaczenia. Będziesz mógł umieścić symbol R (®) na produktach. Dzięki temu, uczynisz również swoją reklamę efektywniejszą. Zarządzaj swoim prawem własności. Przekaż prawo ochronne w darowiźnie, sprzedaj je lub wykorzystaj jako przedmiot zastawu. Ile kosztuje ochrona znaku? Cena jest zależna od ilości klas, i sposobu zgłoszenia wniosku. Każda sprawa wymaga odpowiedniej strategii, najczęściej jednak związana z zastrzeżeniem znaku cena jest niewielka, jeśli weźmiemy pod uwagę korzyści jakie niesie za sobą. Nie wiesz jak zarejestrować znak towarowy w Bielsku Białej? – skorzystaj z formularza kontaktowego. Bezpłatnie przeprowadzimy badanie znaku i przedstawimy dokładny koszt rejestracji.