Rejestrujemy znaki towarowe Białystok

Bo chronimy polskie marki przed nieuczciwą konkurencją.

Silne marki to silna gospodarka. Każda marka potrzebuje czasu by urosnąć i stać się silną. Rośnij bezpiecznie pod ochroną prawa.

Zastrzeżenie znaku towarowego firmy zapewni Ci prawo do wyłącznego używania Twojej marki! Ta prawna ochrona zapewnia 10 lat spokoju, a Twoja marka może bezpiecznie rosnąć.

Rejestracja znaku towarowego pomaga

Chronić markę
Potwierdzasz tym samym swoje prawa do stworzonej i używanej marki oraz domeny internetowej. Możesz też legalnie posługiwać się znakiem ®.
Ograniczać konkurencję
Zapobiegasz podszywaniu się pod Twoją markę oraz sprzedawaniu podróbek. Masz konkretne narzędzia prawne opisane w kodeksie postępowania cywilnego.
Zwiększyć wiarygodność
Zastrzeżenie znaku towarowego zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność firmy. Możesz blokować nieuczciwe reklamy konkurencji w Google i więcej zarabiać.
Zapytaj o szczegóły

Zastrzegliśmy ponad 900 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

Zapytaj o szczegóły

Każda sprawa wymaga starannej analizy. Szczegółowo weryfikujemy każdy potencjalny znak i przygotowujemy strategię zgłoszenia. To dlatego mamy aż 97% skuteczności w rejestracji znaków towarowych w Polsce oraz na terenie UE i tylko 3% postępowań spornych. Tymczasem średnia postępowań spornych w UE wynosi aż 20%!


Tylko 3 kroki dzielą Cię od bezpieczeństwa Twojej markienvelope
1. Wypełnij formularz
Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i ustalić najważniejsze informacje związane z rejestracją znaku we właściwym urzędzie patentowym.
search
2. Bezpłatnie sprawdzimy Twój znak
Sprawdzimy zdolność rejestracyjną Twojego znaku. Wstępnie określimy jego klasy towarów i usług oraz ocenimy szansę na bezpieczną rejestrację. Podpowiemy Ci, czy warto zgłosić samo logo czy dodatkowo zwiększyć zakres ochrony wybierając również znak słowny.
calendar
3. Zgłosimy Twój znak w Urzędzie Patentowym w PL lub UE
Przygotujemy opis znaku oraz sporządzimy wniosek do Urzędu Patentowego w Polsce (UPRP) lub Unii Europejskiej (EUIPO). Jeżeli urząd będzie mieć uwagi co do złożonego wniosku, przygotujemy stosowne odpowiedzi bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas trwania procedury zgłoszeniowej (około 6 m-cy) będziemy się opiekować Twoją sprawą.Zapytaj o szczegóły

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


cite-up
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
cite-down
cite-up
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
cite-down
cite-up
Bardzo miły i profesjonalny kontakt oraz szybka pomoc w problematycznej rejestracji znaku towarowego. Oferta i poziom opieki klienta dużo lepsze niż u wielu konkurentów. Zdecydowanie polecam współpracę.
Piotr Marczyk
cite-down
Marcin Setlak

Marcin Setlak
Prawnik

Zrób 1 krok - prześlij swoje dane kontaktowe
Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania na temat rejestracji znaku towarowego. Możesz do mnie zadzwonić lub pozostawić swoje dane kontaktowe.
Bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec.
Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania.
Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem.

Prowadzenie własnej firmy to szansa na większe zarobki i realizację swojej pasji. Żeby w pełni wykorzystać energię i siłę gospodarczą Białegostoku stale dobierasz narzędzia mające pasować do biznesu. Nazwa i logo firmy to składniki Twojego sukcesu. Zabezpiecz je poprzez ochronę znaku towarowego. Potrzebujesz rozwiązań gwarantujących spokój i poprawiających wyniki sprzedażowe ? Ochrona znaku towarowego może być rozwiązaniem dla Ciebie. Województwo podlaskie wciąż się rozwija. Zastrzeżenie znaku towarowego da Ci rozpoznawalność w regionie. Zapytaj o procedurę rejestracji i przekonaj się że, znak towarowy tanio kosztuje.

Nowy przedsiębiorca doceni zabezpieczenia jakie niesie za sobą zastrzeżenie nazwy i logo. Jeżeli masz już odpowiednią pozycję na rynku, wiesz, że czasem najlepsze rozwiązania są w pełni kopiowane. Zastrzeżenie znaku towarowego w UPRP chroni przed kradzieżą nazwy Twojego biznesu. Będziesz mógł przeciwstawić się konkurencji plagiatującej Twoje rozwiązania. Możesz zgłosić także roszczenie o zapłatę odszkodowania. Zapewnij swojej firmie ochronę w sieci. Dowiedz się jak chronić domenę i usuwać naruszające Twoje dobro reklamy.

Jeżeli Twoje plany są związane z Podlasiem, zastrzeżeniem znaku zajmie się Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Pomyślną decyzję otrzymasz po około 6-8 miesiącach. Miej świadomość, że ochrona znaku towarowego jest ważna już od daty zgłoszenia. Województwo podlaskie może być przyjaznym miejscem dla prowadzenia firmy o zasięgu międzynarodowym. W takim wypadku pomyśl o ochronie znaku towarowego w Europie. Zastrzeżenie nazwy w UE daje ochronę w każdym państwie wspólnoty. Procedura rejestracji trwa najczęściej 6 miesięcy. Możesz skorzystać ze specjalnego trybu fast track i zastrzec znak szybciej. Ochrona znaku zarejestrowanego w obu procedurach trwa 10 lat, lecz możesz przedłużyć taki okres wielokrotnie.

Forma znaku, który zgłosisz jest zależna od Ciebie. Możesz zdecydować się na rysunek, kolor, czy dźwięk. Najczęściej jednak wybierany jest znak słowno-graficzny. Ochrona oznaczenia towarowego w UE lub Polsce czyni Cię jedynym właścicielem marki. Nikt inny nie będzie mógł z niej korzystać. Użycie symbolu R (®) na produktach, wpłynie pozytywnie na postrzeganie Twojej firmy. Prawo ochronne do znaku to źródło przyszłego dochodu. W każdej chwili będziesz mógł je sprzedać lub licencjonować. Jesteś ciekawy ile kosztuje ochrona znaku? Po dokładnej weryfikacji Twojej sprawy podamy Ci dokładną cenę związaną z zastrzeżeniem. Opłaty urzędowe są jednak stałe. Zależą od ilości klas, które mają za zadanie opisać Twój znak. Chcesz dowiedzieć się jak opatentować znak towarowy w Białymstoku ? – skorzystaj z formularza kontaktowego. Przeprowadzimy bezpłatne badanie znaku, odpowiemy na związane z procedurą pytania i przedstawimy dokładny koszt rejestracji.